Skocz do zawartości

Gdzie Na Wycieczkę?


piyok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym postawić nowy temat o propozycjach miejsc, gdzie można się wybrać na wycieczkę bliższą lub dalszą ze wskazaniem na bliższą.

Widzę ten temat tak że każdy może wstawić jakąś propozycję miejsca które można odwiedzić, głównie na motocyklu ale i samochodem, rowerem. Można by podawać miejsca odkryte przez siebie ale i linki do artykułów o okolicznych atrakcjach.

Wiem że większość można znaleźć w necie ale nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy mieli swoją mini bazę atrakcji turystycznych.

W postach powinna być głównie informacja o miejscu, atrakcji, krótki opis, lokalizacja, jakieś żarło, propozycja drogi dojazdowej itp., lub ewentualnie link do innej strony z takimi informacjami.

Myślę że rozsądnie by było aby ten temat był głównie bazą danych z krótkimi komentarzami typu (ta droga będzie lepsza, warto zobaczyć jeszcze to, itp.).

Gdyby postanowiono zorganizować wycieczkę w któreś z polecanych miejsc to jej organizacja powinna być poprowadzona w osobnym, dedykowanym temacie.

 

Być może warto by założyć nowy dział Turystyka....????

Proponował bym przykleić ten temat, jeśli ma to sens.

 

------------------------------------------------

 

Pierwszą propozycję już dałem (Twierdza Modlin).

Znalazłem jeszcze coś takiego: Na szlaku jaskiń i wapiennych ostańców, przełom Warty

http://lodz.naszemia...ancow,id,t.html

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...