Jump to content

Motocykl na start z ABS


WoDo2606
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Szukałem na forum przepraszam jeżeli coś przeoczyłem ale nie znalazłem odpowiedzi.

Szukam moto na start niedawno zdałem kat. A moim budżetem jest 15000 zł natomiast idealnym było by zmieszczenie się do 10/11 tys. Ubranie mam ponieważ wcześniej jeździłem 125 jako proces wprawienia się i testu czy ogólnie mi się to spodoba (zakochałem się). Głównym wymogiem motocykla jest ABS, można mnie hejtować ale jednak uważam to za rozsądną rzecz w motocyklu.

Motocykle o jakich myślałem, oglądałem czy też jeździłem jest to gsr/MT03/fz6n głównym oczkiem w głowie jest mt07 chociaż wiem że przy tym budżecie jest to nie realne nawet za cenę 15 tys. Dlatego dla z wracam się z uprzejmą prośbą od doradzenie na jaki model zwrócić uwagę czy w tej cenie kupie coś ciekawego z ABS ? MT07 dałem jako odnośnik jak bym chciał by mniej więcej motocykl wyglądał ponieważ jak wiadomo musi też się podobać nie tylko jeździć.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, WoDo2606 napisał:

można mnie hejtować ale jednak uważam to za rozsądną rzecz w motocyklu.

Przecież to bardzo dobra decyzja, jeśli ktoś tego nie rozumie to już jego sprawa ;)

Jak chodzi o konkretne maszyny to jednak zostaje Ci filtrowanie po wyposażeniu. Trzeba brać pod uwagę, że niektóre modele miały ABS opcjonalny, innym razem np. tylko modele z końca produkcji i nawet jeśli ktoś poleci tutaj konkretny model, to może być ciężko z dostępnością.

Kupić sensowne Mt07 w tym budżecie nie dasz rady, szukaj więc FZ6 z ABS 🙂

Link to comment
Share on other sites

A ja polecę Suzuki GSR600 w wersji z ABS. Idealny do nauki, bo masz 2 motocykle w cenie 1. Jak jeździsz do 5tys. obrotów, to moto jest spokojne. Jak odkręcisz powyżej 10tys., budzi się w nim sportowy duch - silnik wyjęty z gsx-r 600 jednak lubi ostre traktowanie. Więcej pali traktowany w ten sposób, ale motocykle z tamtych lat mają w sobie więcej niż dzisiejsze 'saloNÓWKI'. Jak dobrze poszukasz, to znajdziesz coś dobrego. Nie wierz tylko w te przebiegi, bo to śmiech na sali jest, żeby moto z 2009 roku miało 10k "POTWIERDZONEGO PRZEBIEGU" :D 

Link to comment
Share on other sites

@Munga miałem proponować GSRa, tylko tam akurat jest sytuacja, którą opisałem wyżej, na początku produkcji nie było ABSu i trzeba zweryfikować konkretny egzemplarz.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
waldiguzek

Witam,

Sam również jestem posiadaczem prawka od niedawna po przesiadce z varadeo 125.. Szukałem, czytałem  i znalazłem swój model CBF 600 z 2008 ( czyli poliftowy z ABS). Pozycja turystyczna i wygodna. Prowadzenie super,  przewidywalny i mniej narowisty od horneta. 

Xj6 diversion też wchodził w grę lub bandit, ewentualnie z większego kalibru dl650

Ogólnie co kto lubi, jaką pozycje i jak jeździ. MT07 na pewno nowszy, ładny- ale jakoś na jazdach mi nie podpasowal ( taki zrywny.... rower lub motorynka).  

LWG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Andrzej 50

Polecam nie moto ale f-me z moto. PK-MOTO Wosiek tel. Krzysiek 503 448 597 może coś znajdziesz dla siebie. LWG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...