Skocz do zawartości

Skąd się wziął Wasz forumowy nick?


gosiamil

Rekomendowane odpowiedzi

Kolorowa jak Diabli

Z ilości tatuaży na ciele (chociaż bardziej przywiązana jestem do pierwszego "Cholera wie kto"), który jak słusznie zauważył Admin, działałby kur****gennie na oczy innych.

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wzioł się z tąd iż wszystkie dotychczasowe były pozajmowane w większości serwisów internetowych więc zastanawiając sie nad wymyslną nazwą ale łatwą do zapamiętania wpadł mi wręce notesik z nazwą leku która mi przypadła do gustu i tak powstał internetowy nic w postaci DICLAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się kiedyś ustawiałam z kimś na czacie i powiedziałam, że będę miała nick na "eM" (na literę M) od imienia Marta, i tak z przekory dla zagadki zrobiłam Naem i tak zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się kiedyś ustawiałam z kimś na czacie i powiedziałam, że będę miała nick na "eM" (na literę M) od imienia Marta, i tak z przekory dla zagadki zrobiłam Naem i tak zostało

Urzekła mnie Twoja historia :decayed:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje to juz stare jak świat.

w 1991 roku zakupiłem CB radio

Taki był na to szał bo GSM był drogi

Wywołanie miałem ORZEL i tak zostało - CB Orzel = cborzel OT.... i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój w sumie od imienia, tyle, że jak jeździłam na festivale międzynarodowe to przekształcano moje imię na "ichniejszy" język, więc w krajach hiszpańsko języcznych była Magdita, a w innych Maggie. I jakoś tak zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerwaz od nazwiska Gerwatowski. hehe proste szybkie i bezbolesne. :biggrin:

 

ps. kolega z nickiem o końcówce 88. nie wiem czy wiesz ale u sąsiadów w Dojcze byłbyś kochany:d bo 88 to ich ulubiona liczba z racji na liczbę właśnie litery w alfabecie czyli ,,H'' a 88 to nic innego jak ,,heil H...hornet;p'' amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Velastir towarzyszy mi od dawna.Narodził się kiedy poszukałem nicku do gry. Niestety nie miałem wtedy weny i szukałem pomocy u kuzyna. W rozmowie przez skajpaja kuzyn zaproponował mi nick Velaspir ( od jakiegoś leku) ja zrozumiałem Velastir i tak zostało ... ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

jako nowy na tym forum mogę i ja przedstawić pochodzenie swego nica: w latach młodości i nie skrępowanej wolności zajmowalem się troszkę prowadzeniem różnego rodzaju imprez dyskoteki itp, potrzebna była oczywiście ksywka, nie pamiętam dokładnie kiedy to nastapiło, lecz któraś ze znajomych wpadła na taki pomysl, troche od imienia Marceli i włoskiego. Tak to przedstawiała by się malownicza opowiazdka, która trwa do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może coś od siebie...

Byłem Mistrzem Polski w kolarstwie torowym, 4km ze startu zatrzymanego, wtedy nawet rekord polski... potem jeszcze 10 na mistrzostwach świata... Stary niezły był w te klocki :biggrin: no i Darek na imie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój za to wziął się z tego iż interesuje mnie kultura Azjatycka. A samo Yumii Yuki ma konkretne znaczenie, którego wam nie podam. Co ciekawsi mogą poszperać po necie. Może komuś by się udało znaleźć :smile::):smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tak. Na jedną z licealnych wycieczek , chyba w Góry Stołowe , zabrałem magnetofon kasetowy m-ki Grundig ( ciekawe czy ktoś z Was pamięta coś takiego ? :smile: ). Ale nie zabrałem kaset ....była tylko jedna , w kieszeni magnetofonu ... Jean Michel Jarre - "Oxygene'. I przez trzy noclegi katowałem wszystkich tą jedną taśmą....świetne imprezy wychodziły mimo to. :biggrin: Z połaczenia wymowy francuskiego nazwiska Jarre i mojego imienia ktoś złożył "Żarek". I tak już zostało do końca studiów , potem zostało zapomniane , a teraz postanowiłem je przywrócic do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój za to wziął się z tego iż interesuje mnie kultura Azjatycka. A samo Yumii Yuki ma konkretne znaczenie, którego wam nie podam. Co ciekawsi mogą poszperać po necie. Może komuś by się udało znaleźć :smile: :) :smile:

 

zaciekawiło mnie to przyznam ;)

 

Yuki to śnieg (snow), a Yumi (przez dwa "i"? - jest coś takiego?) oznacza beautiful, więc piękno.

 

tyle znalazłem. może jakaś podpowiedź? :wry:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

zaciekawiło mnie to przyznam ;)Yuki to śnieg (snow), a Yumi (przez dwa "i"? - jest coś takiego?) oznacza beautiful, więc piękno.tyle znalazłem. może jakaś podpowiedź? :wry:

 

 

Yumii (czyli przez dwa,,i" oznacza delikatny) Także praktycznie trafiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick LUBIANY jest stąd , że kiedyś bardzo potrzebowałem trzy dni urlopu , w tym momencie w mojej pracy nie było ludzi i było to raczej niemożliwe, dyspozytorzy nie chcieli dać nawet jednego dnia wolnego. Powiedzieli, ze mam iść do szefowej i zapytać choć wiedzieli, że i tak mi go nie da bo wstrzymała wszystkie urlopy,  a ja bardzo chciałem jechać na wypad z kolegami. No i poszedłem raz kozia śmierć. Wchodzę do szefowej i mówię szefowa potrzebuję wolne , a ona pyta powiedz dlaczego mam ci dać wolne. A ja jej na to bo jestem ogólnie LUBIANY, zaczęła się śmiać i dała mi wolne. Do dziś nie zapomnę miny dyspozytorów jak powiedziałem , ze dostałem urlop. I od tego czasu wszyscy mówią LUBIANY i wszystko jasne. A zmiennik nie został poinformowany , że mam urlop i przez trzy dni zjeżdżał na brak zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...