Skocz do zawartości

Czyszczenie Kombinezonu Z Krwi


david_snd

Rekomendowane odpowiedzi

mam oto taki problem,

kombinezon w którym sobie śmigam jest skórzany i ma wstawki białej skóry, po wyczyszczeniu z różnorakich owadów niestety pozostają widoczne plamki po krwi z komarów i innych takich:D

macie jakieś sposoby na wyczyszczenie tego??

mi już powoli pomysłów zaczyna brakować:| a nie chcę jakoś uszkodzić skóry

będę wdzięczny za każda rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna no jaki tytuł :huh: już zdążyłam pomyśleć co się znowu stało, że ktoś musi kombinezon z krwi czyścić .

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;) sprawdzimy czy zadziała :smile:

co do tytułu to chciałem by był delikatnie chwytliwy :P

a te paręset istnień rozplaszczonych na kombinezonie to już historia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można było do tytułu wstawić "...z kwi owadów" ?.. tez pierwsze co pomyślałem że ktoś zapaćkał swoją krwią ubranie podczas jakiegoś szlifu :sad2:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noś chłopie wymyślił temat ;) Ja poszedłem raczej w kierunku potrącenia kogoś niż szlifu ale generalnie w mojej wizji ofiary też były. Ja z tekstyliów to ciepłą wodą i miękką szczoteczką ofiary przejazdów usuwam. Może nie jest idealnie, ale po paru kilometrach :riding: i tak nie ma śladu po czyszczeniu :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyzujecie ;)

Moja coś wspominała że można spróbować gdzieś w mniej widocznym miejscu zwykłym płynem do naczyń.

Pamiętaj wszelkie zażalenia nie do mnie ;) ja się na praniu nie znam

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że pieniędzy :biggrin:

Też nie bo nie mam czego prać. Wszystko przepier... na bieżąco ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...