Jump to content

Oto Sv-Ka

Fatum
 Share

Recommended Posts

A to moja srebrna maszynka, wiem że jak na pierwsze moto to trochę nie bardzo http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

(a przynajmniej tak słyszałam) ale co tam, podoba mi się i nic na to nie poradzę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

post-932-0-92032200-1339958827_thumb.jpg

post-932-0-35140100-1339958885_thumb.jpg

post-932-0-63766900-1339958926_thumb.jpg

Ładna maszyna a koleżanka nie jest z Radogoszcza wsch ? Bo parę razy widziałem ostatnio taką blok obok mnie

ładna, wygląda na zadbaną - na pierwsze moto.. hmm no na pewno może kusić :smile: zależy jak ciężką będziesz mieć rękę hehe

a ten motocykl obok, co to?:smile::)

Fajna sztuka. Pierwsze moto wiec musisz się szybko uczyć a do tego trzeba robić wiele kilometrów

Obok Suzuki mieszka jeszcze przepiękny Gladius 2009, Honda Cbr f4 z 2004 i Yamaha Fazer 2007r. Wszyskie na sprzedaż, sprzęty godne uwagi. :biggrin:

SV-ka ciekawie się prezentuje ;)

Czemu zły na 1 motocykl ?? złym wyborem mógł by być SV1000, ale z tym sobie spokojnie poradzisz.

SV-ka to jeden z moich ulubionych egzemplarzy, sam chciałem takim brykać :riding: Fajnie się prezentuje :smile:

Dlatego niedobre na pierwsze moto bo ma strasznie narwana charakterystyke a szczegolnie wersje gaznikowe bo te na wtrysku sa bardziej ulozone ;) No i kwestia hamowania silnikiem na lekkim zwirku czy piasku kolo blokuje momentalnie wiec trzeba bardzo uwazac ;)

A lampe bedziesz zmienial z angielskiej na europejska?

Wiem że powinnam ale czy za to misiaki mogą zabrać dowód rejestracyjny?? Ktoś ma jakieś rozeznanie?

Nie mają zbytnio.. nie ma co się stresować, byle nie oślepiać tych z naprzeciwka

Sprawdź czy nie masz wersji europejskiej - ważne są oznaczenia na lampie (może zrób foto i wrzuć na forum?)

• 2 weeks later...

SV od zawsze mi sie podobała szczególnie S-ka....gratulacje zakupu.

• 8 months later...

Siostry bliźniacze koniecznie muszą się spotkac  .

Spokojnie :smile: na pewno będzie nie jedna okazja :moto:

dużo tych S ;)

Sylwia, Suzuki, SV, Srebro :P ... hmmm brakuje tylko... Sylwestra do kompletu :decayed:

a tak poważnie to ładna sztuka :smile: widać, że spod kobiecej ręki :smile:

oby dobrze się sprawowała ;)