Skocz do zawartości

Oto Sv-Ka


Fatum

Rekomendowane odpowiedzi

A to moja srebrna maszynka, wiem że jak na pierwsze moto to trochę nie bardzo http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

(a przynajmniej tak słyszałam) ale co tam, podoba mi się i nic na to nie poradzę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

post-932-0-92032200-1339958827_thumb.jpg

post-932-0-35140100-1339958885_thumb.jpg

post-932-0-63766900-1339958926_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna, wygląda na zadbaną - na pierwsze moto.. hmm no na pewno może kusić :smile: zależy jak ciężką będziesz mieć rękę hehe

 

a ten motocykl obok, co to?:smile::)

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulowac egzemplarza :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka. Pierwsze moto wiec musisz się szybko uczyć a do tego trzeba robić wiele kilometrów

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV-ka ciekawie się prezentuje ;)

Czemu zły na 1 motocykl ?? złym wyborem mógł by być SV1000, ale z tym sobie spokojnie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SV-ka to jeden z moich ulubionych egzemplarzy, sam chciałem takim brykać :riding: Fajnie się prezentuje :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego niedobre na pierwsze moto bo ma strasznie narwana charakterystyke a szczegolnie wersje gaznikowe bo te na wtrysku sa bardziej ulozone ;) No i kwestia hamowania silnikiem na lekkim zwirku czy piasku kolo blokuje momentalnie wiec trzeba bardzo uwazac ;)

 

A lampe bedziesz zmienial z angielskiej na europejska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają zbytnio.. nie ma co się stresować, byle nie oślepiać tych z naprzeciwka

 

Sprawdź czy nie masz wersji europejskiej - ważne są oznaczenia na lampie (może zrób foto i wrzuć na forum?)

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

dużo tych S ;)

Sylwia, Suzuki, SV, Srebro :P ... hmmm brakuje tylko... Sylwestra do kompletu :decayed:

 

a tak poważnie to ładna sztuka :smile: widać, że spod kobiecej ręki :smile:

oby dobrze się sprawowała ;)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...