Skocz do zawartości

Moja Suzi


consuela

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już czuję się przedstawiona, ale moje maleństwo nie miało jeszcze okazji się zaprezentować, więc...Suzuki GS 500E rocznik 1996, jak na swoje lata prezentuje się całkiem nieźle, a jeśli chodzi o sprawność, tez świetnie daje sobie radę :riding:Zdjęcia mojego maleństwa po zakupie w 2008 i po małych zmianach w trakcie użytkowania :biggrin:

post-940-0-25760000-1339897352_thumb.jpg

post-940-0-81344500-1339897449_thumb.jpg

post-940-0-92068000-1339897565_thumb.jpg

post-940-0-42135700-1339897631_thumb.jpg

Edytowane przez consuela (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginalny zad*pek niestety był porysowany z lewej strony i nie wyglądało to zbyt dobrze,no i te napisy na nich...nie zbyt mi się podobały http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png a miałam ogromne problemy aby kupić w takim samym kolorze, wiec wybrałm czerń ;) może szału nie ma, ale aż tak żle nie jest :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Widzę że GS robi furorę wśród kobiet ;) zresztą kobiety robią furorę wśród motocyklistów :riding:

 

Mam mnóstwo pytań: dlaczego właśnie wybrałaś suzuki ? Maszyna sprowadzana ? Krajowa ?

 

Moim zdaniem GS są bardzo ciężkie, w sumie nie wiem czym to jest spowodowane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem GS są bardzo ciężkie, w sumie nie wiem czym to jest spowodowane ...

Nie każdy rocznik, a różnica była o ile sobie przypominam w ramie

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin-jak juz sie zdecydowałam na motocykl to chciałam mieć golasa z okrągłym swatłem(jak każda kobieta zwracam uwagę na wygląd)w wyborze pomagał mi kolega(oczywiście z wieloletnim doświadczeniem motocyklowym :smile: )wybór padł na kawasaki er5. Ale na motorku trzeba usiąść, zobaczyć jak pasuje. Niedaleko ktoś sprzedawał, pojechaliśmy, usiadłam, było całkiem nieźle, kiedy sprzedawca powiedział, że ma jeszcze gs-a.Przymierzyłam się do niego i pasował mi o wiele bardzie niż er5.Niestety pan tego gs-a miał w kiepskim stanie wiec znalazłam w ogłoszeniach mojego obecnego i to była miłość od piewrwszego spojrzenia :P kolega sprawdził go pod wzglendem technicznym, było wszystko ok, wiec... :biggrin:

Jestem drugim właścicielem w Polsce(od 2008), motorek był sprowadzony o ile dobrze pamiętam w 2007 roku z Francji. Jesli chodzi o ciężar, jakoś tego nie zauważam, jak dla mnie jest ok, więc tylko :riding:

 

Jest wiele motocykli, które mi się podobają, ale to był dopiero początek mojej przygody z motocyklami, a i teraz muszę brać pod uwage fakt, że mam tylko 160 cm wzrostu. Miło jest jak na postoju można dotkanąć nogami do ziemi, a nie machać nimi rozpaczliwie w powietrzu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile Twój Gs pali? jestem ciekawa:)

 

teraz muszę brać pod uwage fakt, że mam tylko 160 cm wzrostui. Miło jest jak na postoju można dotkanąć nogami do ziemi, a nie machać nimi rozpaczliwie w powietrzu :decayed:

 

chciałabym mieć tyle wzrostu;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem GS są bardzo ciężkie, w sumie nie wiem czym to jest spowodowane ...

160kg na sucho to przyzwoity wynik. nie wiem skad wrażenie ciężkości. Cebula i er5 ważą więcej.

 

teraz muszę brać pod uwage fakt, że mam tylko 160 cm wzrostui. Miło jest jak na postoju można dotkanąć nogami do ziemi, a nie machać nimi rozpaczliwie w powietrzu :decayed:

 

chciałabym mieć tyle wzrostu;)

Hehe Wika nie będzie czuła się samotna na spotach ;P

 

Fajne moto. Przypominałem sobie na takim jak się jeździ pomimo że wyglądałem dość komicznie ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...