Skocz do zawartości

Darek Bikers Nie Żyje :(


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzyłem na Forum ale chyba nic nie znalazłem na ten temat :sad2:

 

Chciałem przekazać smutną wiadomośćdla tych którzy znali Darka "BIKERS" który prowadził sklep MOTO-BIKERS na C.Skłodowskiej. Latał też z grupą "Group Of Franc". Wiadomo tylko tyle że zginął tragicznie 12.06.2012r. (tyle wiadomo z nekrologu).

Pogrzeb odbędzie się w Łodzi w dn. 18.06.2012r. godz. 14.00 na cmentarzu Doły ul. Smutna.

Z tego co wiem to część ludzi zbiera się przy stacji Bliskiej na rogu Palki a Telefonicznej o 13:30...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale przyjaciel Bikers (Darek) odszedł :sad2: Grupa Franc zdecydowała że w marszu pogrzebowym pojadą tylko członkowie grupy i kandydaci taka jest decyzja zarządu ale zapraszają wszystkich motocyklistów oraz znajomych na jego ostatnią drogę która odbędzie się w Łodzi w dn. 18.06.2012r. godz. 14.00 na cmentarzu Doły ul. Smutna.

 

[*](*)[*]

 

Szczere wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

 

cały ten 'zarząd' może nas w d...ę pocałować, chyba że to decyzja rodziny... ale to i tak trochę dziwne

A ja się powstrzymałem od komentarza ze względu na mało przyjemny wątek http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png . Jednak tu się muszę zgodzić

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... Zarządowi pewnie chodzi o sam przejazd uliczkami cmentarza od kaplicy do miejsca pochówku i ustawienie potem motocykli w pobliżu grobu... Na pewno zjedzie się mnóstwo motocykli i nie chcą żeby zrobił się jakiś sajgon na alejkach. ... A nikt Wam nie broni przyjechać na pogrzeb motocyklem...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my zrozumieliśmy. Chodzi o coś zupełnie innego na co zwrócił uwagę Mario w mało delikatny sposób.

To nie kwestia decyzji zarządu a rodziny,. informacja o tym zabrzmiała fatalnie :sad2:.

 

Z resztą to nie miejsce na takie dyskusje. sorry za OT

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

[*]

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno podczas uroczystości pogrzebowych ktoś z grupy Franca rozwalił się na Telefonicznej (jakaś puszka zajechała drogę, połamane ręce, nogi, lagi i w ogóle nieciekawie)... :sad2:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rodzą się legendy. Z forum Yamahy DragStar (czyli osób którym nie zależy na sekowaniu motocyklistów):

 

"Dzisiaj mój syn miał spotkanie z motocyklistą który jechał na pogrzeb Darka z Bikersów.

 

Koleś zaparkował młodemu w bagażniku. Właśnie jechał na pogrzeb (bardzo niedaleko cmentarza na Matejki)

Chłopak się chyba zagapił i nie zauważył że samochód stoi na lewoskręcie. Zamyślił się zagapił czy to temperatura Dołączona grafika Zaczął hamować ale było już za późno.

Motonita ma chyba uszkodzony nadgarstek i możliwe że coś z barkiem.

 

Moto chłopaka było kupione właśnie od Darka.

 

Straszny niefart.

 

W VTX'e laga jedna pęknięta a druga wygięta.

Jak podjechałem po telefonie młodego to był cały roztrzęsiony.

 

Przyjechali koledzy motonity (niestety znam tylko ksywkę Enter) pozbieraliśmy moto i poczekaliśmy na ojca chłopaka który podjechał busem.

Zapakowaliśmy na kipę i przypiąłem go pasami.

 

Widok przykry Dołączona grafika a z drugiej strony żal że mój syn brał w tym udział. Nie z jego winy ale zawsze tak jakoś dziwnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rodzą się legendy.

 

Dlatego napisałem "podobno"... Nie znałem szczegółów a tylko informacje od jakiejś starszej pani która przechodziła przez cmentarz i nas poinformowała. A potem tylko się dowiedziałem że to ktoś od Franca.

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...