Jump to content

Me Hanki Dwie


xanton
 Share

Recommended Posts

Pierwszym moto z prawdziwego zdarzenia była niebieska CB 500 z 2002 roku w pięknym stanie i naprawdę utrzymana wzorowo

Dołączona grafika

ale nadszedł czas aby wsiąść na coś większego. Pomimo, że seven fifty nie było zamierzonym zakupem - jak ją zobaczyłem stwierdziłem, że mi się podoba niezmiernie i tym sposobem posiadłem ją. Mimo, że ma dwadzieścia lat - wygląda na znacznie mniej ;) i chociaż już na oku mam pewien znacznie nowszy sprzęt to pewnie sevekę zostawię bo to już pełnoletni klasyk.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

W sumie to powieniem jeszcze wspomnieć o antycznym już prawie tworze, jakim jest Ogar 200 z roku 1989, który kupiłem od pierwszego właściciela - mechanika. Stoi sobie w garażu jako zabytek i czasem odpalana generuje czaderski hałas i niebieskie opary spalin.

Dołączona grafika Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

ta czerwona też widać niezłe zadbana. Ogólnie dwa motocykle w bardzo dobrym stanie.

Link to comment
Share on other sites

ładna ta seven fifty ;)

fajne (klasyczne już) moto, pochwalić ;)

Link to comment
Share on other sites

Nic dodać, nic ująć od poprzednich komentarzy. Jak oglądam to czuję się jak cukrzyk w sklepie ze słodyczami :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pomijając kwestie finansowe, wciąż stoję przed trudnym wyborem co do moto, ale klasyczny wygląd robi swoje i chyba będę zbierał kasę i szukał podobnego rodzynka, czyli CB 750... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ładne moto, chociaż mi się Ogarek z silniczkiem jawki podoba najbardziej :biggrin: budzi piękne wspomnienia z początków moto przygody :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy Xanton ma jeszcze któregoś z tych pojazdów ???

 

 

Też miałem takiego rometa i 2 komary w oryginale, zniczczyłem je i poszły na złom :wry: :wry: :wry: a teraz człowiek żałuje... Tak samo oryginalnego, włoskiego fiata 126p od 1-wszego właściciela w idealnym stanie, przerobiłem i zakatowałem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy Xanton ma jeszcze któregoś z tych pojazdów ???

CB 500 już jakiś czas temu sprzedana. Solidny i bardzo fajny to był moto. Seven -fifty nadal jest ale zaczynam nosić się z zamiarem sprzedaży. Od czasu zakupu CBRy stoi prawie niejeżdżony. Ogar jako zabytek jest i pewnie będzie cały czas. Może kiedyś na czwartkowy zlot nim zajadę :biggrin:

 

Tak samo oryginalnego, włoskiego fiata 126p od 1-wszego właściciela w idealnym stanie, przerobiłem i zakatowałem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Oj, szkoda tego fiata - ceny takich stale rosną ale kto mógł kiedyś przypuszczać, że te wszystkie Syreny, PFy będą taki poszukiwane.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...