Jump to content

Estrada Giewont 23.06.2012 - Łódź-Stoki

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Chciałbym zaprosić gorąco wszystkich na moje rodzinne osiedle, gdzie jak co roku odbędzie się tzw. festyn. Tym razem również poproszono mnie, abym zaprosił motocyklistów i taki wpis na plakacie widnieje jako "atrakcja", dlatego jeżeli znajdą się chętni, to można zorganizować jakiś przejazd mały i wyznaczyć miejsce dla maszyn.

Osobiście nie będę mógł uczestniczyć prawdopodobnie w tej imprezie ze względów na planowaną wizytę w szpitalu, nie mniej jednak odpowiem na wszelkie pytania. Wystarczy, że przyjedzie grupa jak najliczniejsza, pokaże się tam i wspomoże akcję charytatywną :smile:

Celem akcji będzie zbiórka pieniędzy dla Franka chorego na mukowiscydozę.

Ridrick ja nocną imprezę bojkotuję. Styknie ślub i ta akcja od Suchego...

Myślę, że najlepiej było by się spotkać na jakieś stacji benzynowej przy Rondzie Solidarności i prosto jedną ulicą wtedy pojechać wspólnie do celu o określonej godzinie :smile:

Witam jest nas kilku z tego osiedla więc przywieziemy grilla i kiełbaski .

Pozdrawiam M .

Ridrick ja nocną imprezę bojkotuję. Styknie ślub i ta akcja od Suchego...

popieram :smile: to może o 15:00 przy przy Piotrkowskiej w miejscu czwartkowych spotkań przed ślubem i ustalimy gdzie się widzimy przed wieczorną akcją??? :smile:

dani_recens

Może podajcie jakieś szczegóły tej imprezy ? Głównie o godzinie rozpoczęcia tego festynu dla naszej grupy motocyklowej :smile: