Skocz do zawartości

30 Czerwca Ślub Klijenta


JAKUBKO

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie jeden z moich klijentów bierze ślub po raz drugi obiecałem mu kilka maszyn (motocykli) które zrobią obstawę w uroczystości zaślubin mogę na was liczyć?

jak co odwdzięczę się w moim skromnym warsztaciku , więcej info już w krótce ale :-) o de mnie z drewnowskiej na radogoszcz i chyba retkinie

wielkie dziekulski za wczasu

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie bedzie padalo to sie stawimy

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kalendarza wklepac ! :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak będzie padać to damy radę.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co odwdzięczę się w moim skromnym warsztaciku

Spoko - ja wiele nie potrzebuję, oczywiście niewiele mam kasy [ powiedzmy 200 zeta ] a chciałbym z mojej FZ6 lekki tuning zrobić, a więc tak żeby wyglądem przypominała ZX 10 a motor może z hayabusy hihihi -- > a tak na poważnie to się deklaruję.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rid, pojedziesz w kaczuszce?? :biggrin:

Na slub mogę :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na slub mogę :smile:

 

Szkoda że nie mam i nie mogę jeszcze latać na normalnym sprzęcie, bo też bym mógł przyjechać w swojej kaczce... ;)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka mozemy sie przejechać po wode ognista:D

 

PIJAKI DO PAKI hehe :blink:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po raz drugi obiecałem mu kilka maszyn (motocykli) które zrobią obstawę w uroczystości zaślubin mogę na was liczyć?

 

Postaram się pomóc ;) Jeżeli tylko czas i pogoda pozwolą :smile:

 

Co do odwdzięczania to niedługo planuję się do Ciebie wybrać z następnym autem, tylko na wymianę oleju i sprawdzenie. Ale jak za dokładnie sprawdzisz to może być jak z Clio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj godziny bo jeszcze musimy krew oddać a bez niej trochę ciężko będzie się jeździć ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuś ja oczywiście zajadę, tylko przypomnij się jeszcze z tą obstawką na kilka dni przed. I jeszcze raz dzięki za ekspresową usługę z Kijanką - chociaż w ten sposób mogę się odwdzięczyć!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo to jest 30 czerwca o godzinie 16.30 na zgierskiej 71 w łodzi więc może wcześniej na drewnowskiej sie spotkamy ja szybko sie wyszykuje i w drogę :smile:

jeszcze sie przypomne dzień wcześniej jak co to może po młodą pojedziemy pod dom ;) wszystko zaplanuje ...

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...