Jump to content

Suzuki GSX650F k10

Mario
 Share

Recommended Posts

A to moja dziewczynka, takie ponad 240 kilogramowe maleństwo,choć kobietom wagi (i wieku) nie powinno się wypominać,to za nic nie chce schudnąć... i wychodzi na to że ja będę musiał za nią :blink: Na razie wszystko w oryginale, ale już pracuję nad poprawą komfortu i bezpieczeństwa,tzn. szybka turystyczna przyciemniana kupiona i czeka na zmiłowanie,natomiast crash pady w planach. Choć będzie ciężko bo nie chcę ciąć owiewek,ale w myśl zasady że "POlak POtrafi" coś będę musiał wykombinować...

post-25-0-84011400-1312289134_thumb.jpg

post-25-0-50828800-1312289143_thumb.jpg

post-25-0-81852700-1312289151_thumb.jpg

post-25-0-62304700-1312289157_thumb.jpg

W końcu się Mariusz pochwaliłeś :smile: Maszyna przyjemna dla oka, faktycznie waga jest uciążliwa w jeździe tzw. "na sucho" , ale poza tym chyba niczego sobie, mocy nie brakuje, paliwa nie zżera za dużo, także sprzęt udany.

Ahh i ten wyświetlacz biegów Dołączona grafika Szkoda tylko, że wydech taki ogromny jak armata, ale o ile dobrze pamiętam, to Mario takie lubi :smile:

Ahh i ten wyświetlacz biegów Dołączona grafika Szkoda tylko, że wydech taki ogromny jak armata, ale o ile dobrze pamiętam, to Mario takie lubi :smile:

lubi, nie lubi, taki już jest cichy :sad2:

czasami przydałoby się trochę pohałasować, ale znów w okolicznościach przyrody lepsza cisza...

najlepiej jakby była klapka lub przełącznik...

ale takie rzeczy to pewnie tylko w erze :smile:

Nareszcie w naszej galerii :smile: Motocykl bajeczny jednym słowem :smile: Jeżeli się nie mylę, to jest to najmłodszy egzemplarz na naszym forum http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

P.S. Znalazłem w internecie Crash pady firmy PUIG ze specjalnym adapterem, które ponoć nie wymagają wiercenia w owiewce :riding:

Faktycznie cena ciut za duża :(Dzięki x10d, jeszcze spytam tego Pit'a.Dziewczynaka już umyta i pachnąca :)jutro smarowanie i wymiana szyby, boję się tylko że będzie niezbyt ładnie wyglądała...

• 3 months later...

jest taki bajer na anedro tłumnik z przesłoną nie słyszałem zeby na pilota ale na sznurek a i owszem ;)