Skocz do zawartości

Plażowanie 21.08.2011


kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje z małżonką Kasia wyjazd do Będzina nad wodę. Zalew nazywa się pogoria II i powstał po zalaniu żwirowni, kilka lat temu. My osobiście często tam bywamy, bo przyznam że fajniejszego miejsca na kąpanie i plażowanie w Polsce nie znam B) .Dookoła jest kilka barów więc z jedzeniem nie ma kłopotu, a zawsze można kupić jednorazowe grille i samemu zrobić kiełbaskę:)Wyjazd wstępnie planujemy na 20.08 oczywiście bliżej będziemy w kontakcie, bo wiadomą rzeczą w deszcze nie pojedziemy...Zbiórkę zrobimy o 8 w karczmie w Kruszowie, zjemy jajeczniczkę i w drogę! Dystans do pokonania z Lodzi to ok 180km cały czas 'autostradą' prędkość przelotową proponowałbym ustalić na 140, ale mogę się dopasować w zależności do jadących!!Jakby ktoś bał się jechać w ciemno, mogę wkleić fotkę z poprzedniego pobytu B) Proszę o sugestie dopracowania planu i trzymam kciuki za pomyślność akcji:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w czerwcu. Wiesz tam po prostu dno jest z pieknego piseczku, tak zrobili przed zalaniem! No właśnie na pokojach nigdy nie byłem bo niedaleko mam rodzinę i czasem u nich spaliśmy, ale to przy większej grupie odpada. Jak będzie ktoś chętny na dwa dni to jeszcze lepiej, nocleg myślę że gdzieś się znajdzie, albo uśniesz gdzie padniesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo właśnie szukam czegoś na ten weekend długi w połowie sierpnia. A oferta mi się bardzo spodobała. Może i z Wami bym się wtedy wybrał.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za i dzięki Kuba, że nie zignorowałeś mojej prośby :smile:

 

Miejscówka wygląda na przyjemną, ale najlepiej jak wybierzemy się grupą w chociaż 5-6 motocykli Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoria do której Mawet pokazał dojazd jest starą Pogorią która nosiła nr 3 i ona leży na terenie Dąbrowy Górniczej, a nieopodal miejscowości Wojkowice Kościelne jest najświeższa i największa Pogoria, posiadająca czystą wodę i najmniej tam ludzi poki co dojezdza. Link:http://www.dabrowa.pl/dg_rekreacja_zbiorniki-wodne_pogoria-4.htmPare lat tam mieszkałem wiec znam okolice:)Fotki mapki zbiornika wodnego (na googlemap jego nie widac)http://pogoria4.ovh.org/fotki/IMGP2339.JPGhttp://pogoria4.ovh.org/fotki/IMGP2337.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pieknie trzymam Emil za słowo, Tomek to wstrzymaj się i pojedź z Nami bedzie weselej w wiecej osób!!Mam nadzieje że inni też się zdecydują, jeszcze trochę czasu jest!Ps. też myślałem o długim weekendzie, ale prezes i Emil z tego co wiem urlopują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Widzę, że temat jakby zamarł, wiec postaram się go trochę ożywić ;)

Razem z Suchym chcielibyśmy zmienić aktualny termin wyprawy na niedziele 21.08.2011r lub w razie niesprzyjającej pogody na 28.08.2011r. W sobotę Suchy chciałby pogrzebać przy swoim motocyklu, a ja z kolei muszę pomóc ojcu przy remoncie domu. Rodzi się teraz pytanie, czy niedziela ogóle wchodzi w grę i czy wszystkim odpowiada. Proponuję napisać kto jest za wypadem w niedzielę, żebyśmy orientacyjnie wiedzieli ile osób będzie obecnych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten wyjazd by miał być dwudniowy czy zwyczajny jednodniowy wypad? Bo ja również jestem zainteresowany takim wyjazdem.

 

Jeżeli pojedziecie w sobotę to być może zostaniecie na noc - kwestia wcześniejszego dogadania.

Razem z Suchym zaproponowaliśmy wyjazd w niedziele. Dobrze byłoby, gdybyśmy wspólnymi siłami określili ostateczną datę spotkania

Liczę na Wasze propozycje i sugestie w tej sprawie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za jednodniowym wypadem, najlepiej w niedzielę. Od rana do późnego wieczora. U mnie sobota nie jest mile widziana, ze względu na wszelkie zajęcia, które lądują na weekend. Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ogólnie jest obojętnie, może być niedziela. Obejrzymy pogodę i będzie wszystko wiadomo. Z tego co rozmawiałem na spotkaniach to chyba za dużo chętnych nie będzie, ponoć za daleko http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie! Niedziela jak wiadomo jest wolna od pracy i szkoły wiec Ci co się zadeklarowali nie powinni narzekać na jednodniowe przesunięcie imprezy :whistling:

Jak to mało osób, jak to za daleko? Parę dni temu jak zaproponowałeś wyjazd to było dość spore zainteresowanie tematem, a teraz co?! Odległość w sumie jest galanta, ale będziemy jechać z doświadczoną osobą, która zna drogę, w grupie i z prędkością, którą wspólnie ustalimy. My z Suchym piszemy się na wyjazd o ile przeżyjemy jutrzejsze wojaże na pełnym morzu... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...