Jump to content

Premiera najnowszego mojego filmu : https://youtu.be/8oUid1ejehs

Szkoła Motocyklowa Turbo
 Share

Recommended Posts

Szkoła Motocyklowa Turbo

Już 14 lipca o godzinie 21:00 kolejna premiera najnowszego mojego filmu : https://youtu.be/8oUid1ejehs

Film przedstawia jazdy kursanta przed egzaminem.Odbywają się w trakcie obfitych opadów deszczu.Wiele cennych uwag oraz niebezpiecznych sytuacji które mogą zdarzyć się w trakcie egzaminu jak i codziennej jazdy na motocyklu.Film godny obejrzenia od początku do końca ponieważ cały czas coś się dzieje i cały czas czegoś się uczymy.
W drugiej części filmu dojdzie do sytuacji której nie mogłem nagrać przez kilka lat aż wreszcie się udało.Sytuacja unaoczni to o czym wielokrotnie mówiłem co powinno w sposób bezpośredni wpłynąć na lepsze zrozumienie tematu.
Dotyczy ona nie tylko motocyklistów ale również kierowców innych kategorii.

Zapraszam na premierę oraz namawiam do oglądania drugiej części ,, Jazdy motocyklem w deszczy,,

Robert 👍

deszcz cz.1.001.jpeg

MartaCrystal

Jazda w deszczu, szczegolnie jak w zeszly piatek :)

chetnie obejrze.

karwoj25

Z ciekawości obejrzałem i tak naprawdę nie ma tutaj wiele informacji jak jeździć w deszczu, poza wstępem o oponach i przypomnieniu o omijaniu znaków poziomych oraz studzienek. Reszta filmu to zmagania kursanta z miastem ;)

Dodatkowo jakość dźwięku w pierwszych minutach jest bardzo słaba :(