Jump to content

kwiatoshi

kwiatoshi
 Share

Recommended Posts

Witam szanowno grono :cheers:

Mam na imie Darek licze sobie 38 wiosenek, mieszkam w Łodzi na Janowie, na motocyklach jezdze.....mmmm chyba od zawsze http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif Zaczynalem tak jak wiekszosc motocyklistow w moim wieku od motorynki ogarów somsonow wuesek mztek ktore sam reanimowalem i rozwalalem na przemian :decayed: . Pierwszy Japończyk stanął w garazu w latach 90tych i byla to Kawasaki LTD454 pozniej Yamaha XJ Maxim i Yamaha TDM850 która zjezdzilem pół Europy i ktorej sprzedazy do dzis żałuje. Na chwile obecna jezdze BMW R1150RT z 2002roku korym przejechalem zaledwie 20tys km. Motocykla uzywam przeważnie do jazdy turystycznej. O forum dowiedzialem sie z banera ktory wisi na ogrodzeniu hurtowni budowlanej na stokach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ....pomyslałem, ze jak pojade do domu to zajże na to forum....no i jestem.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie kwiatoshi

Ps zdążyłem to juz zauważyć pare znajomych gęb :smile:

motocykl masz fajny

Hmm, nie jest taki "różowy" zanim sie do niego przyzwyczailem nie raz miałem migotanie półdupków. Jak beda chetni poczytac o tym specyficznym motocyklu to moge jakis esej o nim namalować. Kiedyś na forum BMW opisalem wrazenia z jazdy na BMW R1150RT to o mało nie rozpętałem III wojny swiatowej z Niemcami, a wszyscy BMWiarze na nick kwiatoshi dostaja rozwolnienia:) :smile: :)