Jump to content

Cezary

Cezary
 Share

Recommended Posts

Cześć,

urodziłem się w mieście Łodzi i jestem nadal pozytywnie zarażony jego pięknem. Choć coraz trudniej odnaleźć się w szarej, codziennej rzeczywistości to próbuje tutaj mieszkać, pracować, skończyć studia doktoranckie i realizować pasje. Motocykl, a w zasadzie jazda na nim przed siebie w nieznane bez celu, od kiedy tylko pamiętam zawsze dawał/a mi poczucie wolności, niezależności, wytchnienie i odskocznię od przyziemnych spraw egzystencjalnych, trosk czy stresów.

Spodobała mi się forma czwartkowego meetingu bez zbędnych podziałów na upodobania oraz deklaracji o przynależności do konkretnej grupy.

z pozdrowieniami C.

Witam:)

Mam 4 miejsca w aucie :smile:

Juz masz tylko 3 :biggrin:

Siema Cezary !

przyznaj się, w jakim kierunku te studia:)

architektura i urbanistyka na PŁ

Humanistycznym na bank ;)

Na bank …..to można w taką pogodę zrobić złożenie co gorsze nie depozytowe przykładowo na blacie sali operacyjnej u dłuuugonogiej blondyny tylko motocyklem ;)

p.s. Barba non facit philosophum

Witam - jak nas znalazłeś? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif P.S. Zmień nazwę motocykla w profilu z jakiś bzdetów :wry:

W poprzedni czwartek kręciłem się moto bez celu.... będąc na wysokości ul.Piotrkowskiej zarejestrowałem obraz zaparkowanych motocykli....retrospekcja lat 90’tych kiedy przy al.Włókniarzy 144 spotykali się motocykliści z Łodzi i okolic bez względu fakt kto na czym jeździł...

p.s.

a propos motocykla...czarny pojazd ponoć daje

+20punktów charyzmy kierowcy

+20%mocy w lince gazu

i w ogóle z natury czarne jest szybsze ….

...choć czerń w naszej kulturze to "kolor" panny Atropos