Jump to content

Moje choroby:D

Recommended Posts

Mario74

Po kilku miesiącach użytkowania MZ-ki przyszło gwałtowne nasilenie się choroby i głosy w głowie - więcej ,więcej, więcej.:riding: Lekarz a raczej lekarka(żona) próbowała leczyć :hammer: ale choroba przeszła do stanu nieuleczalności i medycyna musiała się poddać.😬. No i na złagodzenie objawów lekarstwem było MT 09:hihi:Na początek kilka fotek a jak będę miał chwilkę to wrzucę to co w niej zmodyfikowałem.

20191030_135212.jpg

20200504_193935.jpg

20200504_193919.jpg

Lancet

Obie ładne, trudno powiedzieć, która piękniejsza! Szerokości!

Dobromil1984

LEGANCKIE maszyny... tylko dbaj jak na filmie : 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=D7-Pj3B0vxE

Mario74
15 godzin temu, Dobromil1984 napisał:

LEGANCKIE maszyny... tylko dbaj jak na filmie : 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=D7-Pj3B0vxE

No no Przemek a zauważyłeś że to Honda a nie chińczyk:biggrin:

Dziękuję panie i panowie za uznanie i jak zwykle motocykl z DDRu zgarnął cała śmietankę :hihi:I to się pokrywa z rzeczywistością na ulicy mtek jak mtek jakich pełno ale jak jeżdżę Mzką to prawie zawsze gdzie się nie zatrzymam stacja ,sklep, to znajdzie się ktoś do gadki. I to nawet jest miłe. Wyjeżdżając  mzką nigdzie się nie śpieszę i mam zarezerwowane  dużo czasu więc chętnie rozmawiam z przygodnymi gadułami.:)

Biorąc w swoje ręce samochód czy motocykl zawsze mam ochotę żeby coś poprawić ,zmienić wygląd, doposażyć -taka ma natura i tak było tym razem.

I na początek kilka zdjęć z modyfikacji MTka nie będzie chronologicznie.

Kupiłem używane oryginalne i lekko uszkodzone handbary dedykowane do mt09 dlatego musiałem lakierować a przy okazji zrobiłem na kolor motocykla.

Osłona chłodnicy china jeszcze nie zamontowana i jej środkowa część lakierowanie na mój ulubiony kolor.

Tzw.rączki dla pasażera - biada temu co będzie próbował się tego trzymać w czasie jazdy. Dwa mocowania do ramy a dwa do plastikowej tylnej lampy!:blink: Oczywiście będzie to przerobione bo jest miejsce żeby przykręcić do ramy tylko trzeba bardziej skomplikowaną blaszkę wygiąć. Widać przerosło to możliwości Chińczyków. Same uchwyty też słabo pod oksydą ślady po obróbce więc dopieszczenie i lakierowanie na kolor moto. Uchwyty będą wykorzystane do mocowania torby, rollbagu. bo mocowanie do samego siedziska nie wzbudza zaufania.

Cdn...

Praca z poprzedniej soboty i niedzieli.

IMG_20210520_162937.jpg

IMG_20210523_114317.jpg

IMG_20210523_114357.jpg

IMG_20210523_114759.jpg

IMG_20210523_115122.jpg

• 1 month later...
Mario74

Handbary dostały drugą odsłonę. W pierwszej brakowało logo yamahy - zrobiłem próbę ale efekt był słaby więc starłem i zostawiłem bez. Drugie co mnie się nie podobało to ten kolor miał być żółty fluo - limonka a wyszła jajecznica. Żeby uzyskać żądany kolor musiałem pokombinować z kolorem podkładu gdyż jest to lakier transparentny. No i logo też się pojawiło. W kolejce już czekają koło może w ten weekend?😊

IMG_20210720_185900.jpg

IMG_20210720_185604.jpg