Skocz do zawartości

Motor, Zima, Temperatura Minusowa


art

Rekomendowane odpowiedzi

Tam powinien pójść mocny hantel przed tym lodem. Miał sporo czasu by zwolnić do 20-30 (bo było widać kiepski odcinek nawierzchni) i spokojnie przeturlać się bez gazu z prostą kierą.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim szkle nie pomoze prosta kiera.

Jechal na tyle wolno, ze by sie w miejscu zatrzymal.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze?? do tej pory nie wiem co ten k**wa kolo chciał zrobić i jak on to zrobił --> poza moim zmysłem postrzegania, widać magik jakiś

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnormalniej w swiecie zbaranial i spanikowal.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zimą się czyści a nie jeździ:P

 

Nie Nie Nie zimą też się jeździ :smile: ja nie zaliczyłem tylko stycznia chyba w tym roku. Pewnie że nie są to 300 km wypady i nie po śniegu i lodzie ale zawsze staram się pobrykać. Tym bardziej że nasza zima to nie zima. Zachęcam wszystkich do tego. Kierowcy puszek patrzą z politowaniem ale w dobie dzisiejszej technologi produkcji ciuszków motocyklowych to mi jest cieplej niż im.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zimą nie jeżdżę po ulicach, ale jak tylko jest wystarczająco śniegu, to obowiązkowo robię moim chłopakom mały kulig po podwórku... :smile:

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...