Jump to content

Tablica rejestracyjna ERA XW10


Ortin
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie sam jestem motocyklistą, mieszkam w Bydgoszczy i podczas przejażdżki rowerowej znalazłem tablice rejestracyjna. Jeśli ktoś kojarzy albo widzi ją sam właściciel niech prześle mi zdjęcie dowodu rejestracyjnego a wyślę mu tablice pod wskazany adres. 

ERA XW10

 

rik71@wp.pl

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj wystarczy iść na komendę i oddać, a trafi do właściciela.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Z tym oddawaniem na policji to może nie być tak łatwo. Prawdopodobnie trzeba będzie poczekać na ,,audiencję" później spisać papier gdzie znalezione i w jakich okolicznościach a to wszystko może potrwać😬. Jeśli już to lepiej im to pierdzielnąć przez ogrodzenie😈 i po sprawie. Podejrzewam że osoba która zgubiła będzie musiała przejść taką samą drogę😢. Ja sam zgubiłem tablicę i ciesze się że nikt jej nie znalazł bo prościej mi było pójść do wydziału komunikacji i wyrobić wtórnik niż użerać się z bagietami.

Link to comment
Share on other sites

Tu się mogę wypowiedzieć, gdyż raz znalazłem tablice samochodową. Zaniosłem na komisariat przy Ciesielskiej. Zapytano mnie gdzie znalazłem, kiedy tj. data, orientacyjnie godzina i spisano moje dane. Trwało to z 10 minut. I tyle.

Wysłane z mojego telefonA

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ktoś ŁDZ napisał:

i spisano moje dane.

I to mnie wystarczająco zniechęca...

Link to comment
Share on other sites

To nie podnoś :)
Niech ją podniesie i odda ktoś kogo to nie zniechęca.

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Aproppo zniechecania,  jadę sobie ul Św Jerzego   ,chyba w listopadzie zeszłego roku w stronę kołchozu czyli manufaktury. Przede mną trzy auta ,pełno dymu. Ja się zatrzymuje ,patrzę  w beemce się jara, lecè do bagażnika biorę gaśnice i jeeeb w szybę. Gasnica z biedry dała radę.  Beema zgaszona.,Żona dzwoni na 112,tam mówią ze już zespół straży jest zadysponowany, czekam bo mo?e coś będą chcieli odemnie,  gdy przyjeżdżają mowię ze w środku nie ma ludzi i ze nie odciołem akumulatora, pytam fajer fajtera czy mogę jechać tak jedź  pan dzięki.

Odebralem córkę z treningu i jadę tamtędy, policja stoi ,to podjadę zapytam czy właściciel się znalazł, no i się  zaczęło, a po co a czy i jak itp. We?wanie na komendę na Kopernika razy dwa,gadam z psem i mówię ze niech właściciel mi chociaż za gaśnice odda,  co pan , to pod wyłudzenie podchodzi.Ijak tu być człowiekiem? 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...