Jump to content

Kawasaki Zr-7S

elfeti
 Share

Recommended Posts

Na razie wstawiona na serwis ale w końcu jest... pierwsza miłość a może przelotny romans, życie pokaże. Na razie jestem uradowany wręcz podniecony :P Mam nadzieję, że Madpawel nie wykryje za wiele do naprawy ;)

Dołączona grafika

Kawał fajnej kawy - polowałem też na taką swego czasu, pogratulować aczkolwiek brakuje mi podstawowych informacji o Twojej nowej maszynie :riding:

Miło będzie pojeździć w towarzystwie bratniego motocykla :biggrin:

Jak ją odbierzesz to cyknij więcej fotek i zrób jakiś opis.

Jak tylko odbiorę z serwisu to coś napiszę więcej o stanie technicznym i dodam fotki. Ogólnie moto wygląda na zadbane :smile: ma swoje lata i jakieś minusy też oczywiście ma. Pochodzi z 2003 roku i w Polsce jest od 05-2007. Będę z tego co wiem 3 właścicielem. Pierwszy podobno "kierowca tira" co nie miał czasu na motocykl, drugi od którego odkupiłem miał go prawie 3 lata i też po przyjściu na świat syna i przeprowadzce pod miasto nie miał kiedy śmigać na moto. Specyfikacja techniczna razem z fotkami.

Kiedyś zastanawiałem się poważnie nad takim ZR7S, jednak wybór padł na GSX-F 600...

Na fotkach prezentuje się zacnie, widać dodatkowe gmole na silnik:)

Pozbyłbym się jedynie naklejek z lag.

Pozdrawiam.

Małe fotki z ostatniego wypadu za miasto. (na wieś ;))

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Po pierwszych kilometrach na plus: pozycja za sterami (prosta i wygodna).

Na minus: dość słabe hamulce, przy tej masie nawet niewprawiony kierowca jak ja widzi pewne braki. (razem z motocyklem ważymy dobrze ponad 300kg)

W planach: oplot Hel'a i zmiana kierownicy na akcesoryjną. Oryginalna niestety była prostowana po wywrotce poprzedniego właściciela. Dodatkowo poszukuję lewej strony czaszy ale z racji, że model raczej nie jest popularny może być problem (jak znajdę to zmienię jak nie to zrobię "tuning") . Brakuje jej kawałka plastiku co nie wpływa na jazdę ale na wygląd już tak ;)

• 1 month later...

Dziś Kawa dostała parę prezentów :smile:

1. Nowa kierownica TRW / Lucas

2. Końcówki / ciężarki Zipser

3. Przewody przód czerwone "hel'e" :smile:

Dołączona grafika

• 7 months later...

Słuszna decyzja, wymiana tej prostowanej kiery :smile:

Całkiem nieźle taka maszyna lata, no chyba ze MateuszZR7 ma w swojej dodatkowo pedały zamontowane :biggrin:

A taka już konkretna cenka tego motocykla?

Wszystko do dogadania... priv.

MateuszZR7 ma w swojej dodatkowo pedały zamontowane

z tego co ją widziałem to nie miał... ;)