Skocz do zawartości

Kawasaki Zr-7S


elfeti

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie wstawiona na serwis ale w końcu jest... pierwsza miłość a może przelotny romans, życie pokaże. Na razie jestem uradowany wręcz podniecony :P Mam nadzieję, że Madpawel nie wykryje za wiele do naprawy ;)

 

Dołączona grafika

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał fajnej kawy - polowałem też na taką swego czasu, pogratulować aczkolwiek brakuje mi podstawowych informacji o Twojej nowej maszynie :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko odbiorę z serwisu to coś napiszę więcej o stanie technicznym i dodam fotki. Ogólnie moto wygląda na zadbane :smile: ma swoje lata i jakieś minusy też oczywiście ma. Pochodzi z 2003 roku i w Polsce jest od 05-2007. Będę z tego co wiem 3 właścicielem. Pierwszy podobno "kierowca tira" co nie miał czasu na motocykl, drugi od którego odkupiłem miał go prawie 3 lata i też po przyjściu na świat syna i przeprowadzce pod miasto nie miał kiedy śmigać na moto. Specyfikacja techniczna razem z fotkami.

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zastanawiałem się poważnie nad takim ZR7S, jednak wybór padł na GSX-F 600...

 

Na fotkach prezentuje się zacnie, widać dodatkowe gmole na silnik:)

 

Pozbyłbym się jedynie naklejek z lag.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

Kawał maszyny, tylko nie szalej ;)

Niech dobrze służy i wpadnij pokazać sprzęta na żywo http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

 

Jestem pełen respektu przed nią :smile: i na pewno wpadnę na "test drive"...

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe fotki z ostatniego wypadu za miasto. (na wieś ;))

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Po pierwszych kilometrach na plus: pozycja za sterami (prosta i wygodna).

 

Na minus: dość słabe hamulce, przy tej masie nawet niewprawiony kierowca jak ja widzi pewne braki. (razem z motocyklem ważymy dobrze ponad 300kg)

 

W planach: oplot Hel'a i zmiana kierownicy na akcesoryjną. Oryginalna niestety była prostowana po wywrotce poprzedniego właściciela. Dodatkowo poszukuję lewej strony czaszy ale z racji, że model raczej nie jest popularny może być problem (jak znajdę to zmienię jak nie to zrobię "tuning") . Brakuje jej kawałka plastiku co nie wpływa na jazdę ale na wygląd już tak ;)

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Słuszna decyzja, wymiana tej prostowanej kiery :smile:

 

Całkiem nieźle taka maszyna lata, no chyba ze MateuszZR7 ma w swojej dodatkowo pedały zamontowane :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A taka już konkretna cenka tego motocykla?

 

Wszystko do dogadania... priv.

 

MateuszZR7 ma w swojej dodatkowo pedały zamontowane

z tego co ją widziałem to nie miał... ;) 
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...