Jump to content

Laurka dla ZDiT – łodzkiego Zarządu Dróg i Transportu

ro6ert
 Share

Recommended Posts

Tak jak wizytówką faceta są jego buty, tak wizytówką miasta – w naszym wypadku Łodzi – dla przyjezdnych są drogi i ulice.

A jaka to wizytówka? Sami widzicie, nie raz pewnie rzucając ku*** gdy się wpadnie w wyrwę.

Zachęcam do dodawania własnych filmów i zdjęć w tym temacie, tak dla potomnych, bo nie mam złudzeń, że to coś pomoże w skutecznym (czyli nie tymczasowym) łataniu dziur w naszych łódzkich ulicach.   😕

PS. Przedzierając się slalomem przez wyrwy w jezdniach zastanawiam się, jak przyjdzie jeździć po nich motocyklem. Zamiast rozglądać się czujnie na boki, czy jakiś pieszy, pies, czy kierowca puszki nie zapragną być w tym samym czasie tam gdzie ja, to dojdzie jeszcze wypatrywanie dziur w jezdni …

Zdanowska woli ścieżki dla rowerów i "łunerfy"  co tam dziury ,z piotrkowskiej na kopernika przeleci bez dziur a na reszte ma wyje..ne

Dla miasta proponuje zastąpić nieskończonego  konia 

Loading.....

091991_r0_1140.jpg

Rzeźbą sera

38-bf-m7gjgzilmpb1c7txnwl5.jpg.bc91c2d0d5f9ddeaf3f6d3fed0ff85b9.jpg

Edited by Wojtas (see edit history)

Dosłownie z przed chwili, chyba czyta i klątwami rzuca czarownica, na ul Cmentarna przy Legionów rozjebana szesnastka na dziurce. Pies ją ....Resized_20210224_205155.thumb.jpeg.531a6ca411ee96487cd105716bfea862.jpeg

Edited by Huzar (see edit history)

JAREK-XJR

Łooo Panie, Cmentarna to zawsze jak na księżycu była. Legionow i Kasprzaka sa coraz lepsze.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

MartaCrystal

Wczoraj jadąc moim małym białym rowerkiem na silkę, jakos intuicyjnie wyhamowalam przed zestawem dziur na krzyzowce ulica-sciezka rowerowa.

Jakie bylo moje zdziwienie, kiedy jedna z tych dziurw okazała sie tak gleboka, ze wpadl tam testowo moj but prawie po kostke. ;/

• 2 months later...