Jump to content

Osoby, firmy mogące wesprzeć finansowo organizację obozu letniego dla podopiecznych MOW.

JAREK-XJR

Recommended Posts

JAREK-XJR

Kochani. Podpowiedzcie prosze czy w waszych firmach, albo firmach wam znanych sa dzialy, osoby, do ktorych moglibysmy, jako Stowarzyszenie, zwrocic sie o wsparcie finansowe przy organizacji obozu dla dziewczyn?

Po rocznej przerwie ponownie planujemy zmeczyc dziewczyny chodzeniem po jakze pieknych Karkonoszach.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

salat

Myślałeś o zorganizowaniu zrzutki na zrzutka.pl ? Jak byś chciał dowiedzieć się jak to wygląda od strony formalnej i praktycznej to odezwij się do mnie

i koniecznie wklej tu linki do zrzutki!

karwoj25
59 minut temu, Huzar napisał:

Ja też szukam frajera do spłaty moich długów😎

To szukaj dalej, powodzenia.

Komentarz jest, mówiąc delikatnie, nie na miejscu. @JAREK-XJR szuka funduszy na organizację obozu dla młodzieży, a ty wyjeżdżasz że spłata długów, przy okazji obrażając potencjalnych darczyńców. Pogratulować kultury 🤨

8 godzin temu, Huzar napisał:

Ja też szukam frajera do spłaty moich długów

Ale, że kto, że ja jestem frajerem jak pomagam komuś na zrzutka.pl? @Huzar, wyjaśnij bo nie łapię twojej logiki.

@karwoj25, podziwiam opanowanie. Spokojna odpowiedź, niczym dr Sławomir Mentzen jak mu ciągle przerywają w tzw. publicznych mediach 😉 

@karwoj 25, na końcu zdania jest emotka. Nie pisz o kulturze bo, pisząc do kogoś  "TY" piszemy dużą literą. Nikogo nie miałem  zamiaru obrażać.

@gary ,nazywaj siebie jak chcesz, mnie to tyle co zeszłoroczny śnieg,  ja Ciebie frajerem nie nazywam.

Tyle w tym temacie z mojej strony, już nie syfię.