Jump to content

Tomasz1989

Tomasz1989
 Share

Recommended Posts

Tomasz1989

Cześć Wszystkim!

Jestem Tomek z Wrocławia - mam 32 lata. Wychowany w Łodzi i moje początki związane były z Suzuki GN 125 98' (2007/2008), który wprowadził mnie w Świat Motomaniaków :D!

Od dwóch lat jestem właścicielem Suzuki GS 500, który wozi mój pośladek od domu do pracy i na odwrót oraz sporadycznie na jakieś dłuższe wypady :P Często ze swoim plecakiem wybieram się w Karkonoskie strony :) Liczę na to, że w krótce uda mi się moją drugą połówkę namówić do nauki jazdy :D 

Forum znalazłem sam, aby czerpać z wiedzy bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów, którzy są z mojego rodzinnego miasta :)!

LwG!

Tomasz1989
W dniu 5.02.2021 o 17:21, karwoj25 napisał:

Witaj @Tomasz1989!

Organizujecie we Wrocławiu jakieś większe otwarcie sezonu, podobne do tego łódzkiego?

Siemka! Jeszcze się nie orientuję, bo dopiero w tamtym roku przeprowadziliśmy się do Wrocławia ;). Przez sezon większość czasu lataliśmy z meblami, z zakupami i wypełnialiśmy wszystkie zakamarki :D W tym roku będę się orientował, tylko wydaje mi się, że mogą być problemy przez koronawirus.. szczególnie że wydarzenie często łączone jest z Motokroplą 😩

Dzięki za info :) pytam, bo wszędzie sytuacja podobna, a warto byłoby gdzieś się ruszyć jak już zima minie :)