Jump to content

Rejestratory jazdy INNOVV K2 oraz C5


Liberty MotoStore
 Share

Recommended Posts

Liberty MotoStore

Cześć, w tym sezonie chcemy wejść w dystrybucję motocyklowych rejestratorów jazdy i ciekawi nas wasze zdanie w tej dziedzinie. 

Czy bylibyście w stanie wydać te 899 lub 1299zł za takowe rejestratory, na ile ważne jest dla was bezpieczeństwo i spokój w razie jakiegoś zdarzenia, ewentualnie która opcja bardziej do Was przemawia 

INNOVV K2 - wideorejestrator motocyklowy z 2 kamerami (przód + tył) 

 • Zawiera dwie wodoodporne kamery Sony Exmor R, CMOS FULL HD, GPS, czujnik G i elementy zasilające. Zestaw kamer K2 jest łatwy w instalacji, solidny, odporny na warunki atmosferyczne i nie potrzebuje ładowania baterii.
 • cena detaliczna 1299zł

INNOVV K2 - wideorejestrator motocyklowy z 2 kamerami (przód + tył)pol_pl_INNOVV-K2-wideorejestrator-motocyklowy-z-2-kamerami-przod-tyl-9605_6.jpg

pol_pl_INNOVV-K2-wideorejestrator-motocyklowy-z-2-kamerami-przod-tyl-9605_8.jpgpol_pl_INNOVV-K2-wideorejestrator-motocyklowy-z-2-kamerami-przod-tyl-9605_10.jpgpol_pl_INNOVV-K2-wideorejestrator-motocyklowy-z-2-kamerami-przod-tyl-9605_11.jpg

INNOVV K2 - wideorejestrator motocyklowy z 2 kamerami (przód + tył)

Rewolucyjny wideorejestrator dedykowany do motocykli. Zawiera dwie wodoodporne kamery Sony Exmor R nagrywające w jakości FULL HD, GPS i elementy zasilające. 

Zestaw kamer K2 jest łatwy w instalacji, solidny, odporny na warunki atmosferyczne i nie potrzebuje ładowania baterii. 

Nagrywanie jest konfigurowalne za pomocą aplikacji mobilnej, a rejestrowanie zdarzeń jest sterowane zapłonem.

Dzięki dokładnym współrzędnym GPS, dane prędkości i lokalizacji są rejestrowane w każdym pliku wideo. Obie kamery, przednia i tylna, nagrywają wysokiej jakości wideo. Kamery SONY EXMOR R-CMOS działają w szerokim zakresie i rejestrują nagrania w rozdzielczości FULL HD 1080P przy 30 klatkach na sekundę. 

K2 wykorzystuje system plików z tzw. recyklingu, aby uchwycić najnowsze nagrania. Podczas ciągłego nagrywania kamerą, najstarsze pliki zostają zastąpione, by zapewnić ciągłą „pętlę” nagrań.

Produkt wysokiej jakości

Oprócz prostego i kompaktowego stylu wszystkie części są zaprojektowane do użytku w ekstremalnych warunkach. Cały system został stworzony z myślą o trwałości specjalnie dla motocykli.

Automatyczne ciągłe nagrywanie wideo z funkcjami bezpieczeństwa

Nagrywanie rozpoczyna się 10 sekund (opcjonalnie) po uruchomieniu motocykla. K2 obsługuje również nagrywanie w pętli. Podczas ciągłego nagrywania kamerą, najstarsze pliki zostają zastąpione, by zapewnić ciągłą „pętlę” nagrań.

Wbudowany GPS automatycznie zapisuje trasę

Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS nagrania INNOVV K2 zawierają dane o lokalizacji i prędkości. Dzięki aplikacji mobilnej możesz śledzić trasę, teren na mapie oraz śledzić i udostępniać swoje wycieczki znajomym. GPS można łatwo wyłączyć za pomocą aplikacji.

Aplikacja mobilna

Możesz przeglądać i pobierać filmy oraz zmieniać ustawienia i oglądać wideo na żywo bezpośrednio na telefonie. Zawiera wbudowane funkcje do konfiguracji i udostępniania.

100% odporny na warunki atmosferyczne system kamer K2 jest przeznaczony dla motocykli więc możesz być pewien, że jest całkowicie chroniony bez względu na warunki atmosferyczne. Aparat uchwyci Twoje doświadczenia podczas jazdy w ciężkim deszczu, podczas burz i silnych wiatrów.

 

NNOVV C5 - wideorejestrator motocyklowy

 

 • Zawiera jedną wodoodporną kamerę Sony Exmor R, CMOS FULL HD i elementy zasilające. C5 jest łatwy w instalacji, solidny, odporny na warunki atmosferyczne i nie potrzebuje ładowania baterii.
 • cena detaliczna 899zł
 • INNOVV C5 - wideorejestrator motocyklowyINNOVV C5 - wideorejestrator motocyklowyINNOVV C5 - wideorejestrator motocyklowyINNOVV C5 - wideorejestrator motocyklowy
 • pol_pl_INNOVV-C5-wideorejestrator-motocyklowy-9607_6.jpgpol_pl_INNOVV-C5-wideorejestrator-motocyklowy-9607_11.jpgpol_pl_INNOVV-C5-wideorejestrator-motocyklowy-9607_5.jpg
 • Doskonałej jakości wideorejestrator dla motocyklistów, z jedną kamerą i niesamowitymi możliwościami oprogramowania. Zestaw zawiera wodoodporną kamerę Sony Exmor R, nagrywającą w jakości HD i elementy zasilające. C5 jest łatwy w instalacji, solidny, odporny na warunki atmosferyczne i nie potrzebuje ładowania baterii.

  Kamera C5 nagrywa w jakości HD 1080p / 30fps lub 720p / 60fps. C5 wykorzystuje system plików z tzw. recyklingu aby uchwycić najnowsze nagrania. Kamera nagrywa dopóki karta nie zapełni się, a wtedy zapętla stare filmy aby nigdy nie przerwać rejestrowania wydarzeń.

  C5 jest przeznaczony dla motocykli, więc możesz być pewien, że materiały i proces produkcyjny zostały specjalnie dobrane tak, aby mógł działać bez zastrzeżeń w trudnych warunkach jazdy motocyklem. Aparat uchwyci Twoje doświadczenia podczas jazdy w ciężkim deszczu, podczas burz i silnych wiatrów.

  Produkt wysokiej jakości

  Oprócz prostego i kompaktowego stylu wszystkie części są zaprojektowane do użytku w ekstremalnych warunkach. Cały system został stworzony z myślą o trwałości specjalnie dla motocykli. C5 to jedna z najlepszych kamer motocyklowych.

  Automatyczne ciągłe nagrywanie wideo z funkcjami bezpieczeństwa

  Nagrywanie rozpoczyna się 10 sekund (opcjonalnie) po uruchomieniu motocykla. C5 obsługuje również nagrywanie w pętli.

  Aplikacja mobilna

  Możesz przeglądać i pobierać filmy oraz zmieniać ustawienia i oglądać wideo na żywo bezpośrednio na telefonie. Zawiera wbudowane funkcje do konfiguracji i udostępniania.

  Pozostałe informacje

  Innovv C5 obsługuje karty pamięci Micro SD o pojemności do 128 GB, umożliwiając do 19 godzin nagrywania Full HD.

  Dwie rozdzielczości są obsługiwane we wszystkich trybach fotografowania (Ciągłe, Pętla, Migawka).

  Kamera nagrywa w sposób ciągły w obu trybach, gdy karta jest pełna lub zapętla stare nagrania, aby nigdy nie zatrzymać nagrywania. Nawet w trybie pętli można zrobić migawkę zdarzenia, które można zabezpieczyć przed usunięciem.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie bomba! Co prawda nie w każdym motocyklu da się łatwo zamontować, ale większość jednak znajdzie swój element mocujący. Kiedy będzie dostępny?

Link to comment
Share on other sites

Liberty MotoStore

Marcin, zestawy na 2 kamery będą na koniec lutego natomiast z jedną kamerą w przeciągu tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Jest test na necie INNOVV K2 no i tak wyszło średnio. A co do ceny to znalazłem w sklepie za 1169zł. Więc moim zdaniem hit sprzedaży to nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Liberty MotoStore

1: 1299 to cena detal, zawsze można się potargować,

2: na allegro najtańszy zestaw jest za 1269, reszta 1299, 

3: na rynku motocyklowym bardzo ciężko o alternatywę dla tego rozwiązania

Oczywiście można się bawić w gopro i inne sport camy ale cenowo drożej, problem z ciągłym zasilaniem, no i masz najczęściej jedną...

Link to comment
Share on other sites

Na plus brak konieczności wymiany baterii, widok przód/tył i dobre mocowania, których nie trzeba ruszać po montażu.

Na minus stosunek ceny do jakości nagrań, wspomniane wcześniej gopro w podobnej cenie nagra wszystko lepiej, a chińskie zamienniki nagrają niegorzej, a taniej.

Dopóki nie ma konkurencyjnych rozwiązań, to jest to raczej sprzęt dla pasjonatów :)

Cytat

K2 wykorzystuje system plików z tzw. recyklingu, aby uchwycić najnowsze nagrania. Podczas ciągłego nagrywania kamerą, najstarsze pliki zostają zastąpione, by zapewnić ciągłą „pętlę” nagrań.

Ależ to jest marketingowy bełkot, "system plików z recyklingu" - zamiast zapytać kogoś znającego angielski, tłumaczą to translatorem, totalnie bez zrozumienia  :D

obraz.thumb.png.f2f5af655208cef5c573b98f7ce0a1dc.png

Edited by karwoj25 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
 • Create New...