Jump to content

Recommended Posts

Jak nie mają homologacji to po co kusić los i narażać się na problemy? Trzeba poszukać takich lamp, które są dopuszczone do ruchu.

Są całkiem niezłe - a przynajmnjej takie się wydają - solidne - kupiłem niedawno takie do XR'a, zostało mi je podłączyć. Jeździłem wcześniej GS'em i miałem w nim oryginalne halogeny założone - od strony designu były mniej więcej takie jak te z allegro, z różnicą w uchwytach - tam były metalowe, nie plastikowe, gdzie reszta jest praktycznie identyczna. W zestawie winien być włącznik, przekaźnik, bezpiecznik.

Ps. Na Ali kupisz jakieś 200zł taniej przy około m-cu oczekiwania.

20201231_121300.jpg

14 godzin temu, rooland napisał:

Jaqu masz jakieś zdjęcie jak to świeci ? 

Tylko tymczasem na szybko zrobione po podłączeniu w "powietrzu".

Te dodatkowe kratki lekko rozmazują światło, więc finalnie chyba je zdejmę.

20201231_123355.jpg

20201231_123311.jpg

20201231_123330(0).jpg

12 godzin temu, Huzar napisał:

Swiatło halogenu nie powoduje  ze kierunkowskaz jest mniej widoczny?

Jeśli zamontujesz je na podobnej wysokości z kierunkami, pewnie będzie słabo z kierunkami. U mnie kierunki są na innej wysokości - widać różnicę na 1szym foto - więc światła się nie "kłócą". Ledy w kierunkach też robią robotę.

6 godzin temu, rooland napisał:

W praktyce doświetlają pobocze?

Daj mi je podłączyć na stałe w XR'ze, pojeździć i przetestować to Ci powiem ;) ale od razu widać (na fotach wyżej), że świecą szerzej niż oryginalna lampa (podobnie zresztą jak świeciły mi halogeny w GS'ie).

20210123_224620.jpg

• 2 weeks later...

Halogeny zamówione u "maj frendóf" za niecałe 160peelenów. Dla @jaquzie piwko w realu stawiam za pomoc😃

26 minut temu, Huzar napisał:

Halogeny zamówione u "maj frendóf" za niecałe 160peelenów. Dla @jaquzie piwko w realu stawiam za pomoc😃

Wypij sobie do montażu ;) jak złapiemy się na wiosnę jakimś wieczornym zlotem, popatrzymy jak się sprawują ;)

• 1 month later...

Po montażu . Nakrętki z zestawu zastąpiłem samokontrami . Pozatym wsio OK. Resized_20210313_153155.thumb.jpeg.0b752ba50323b085f925a38fa3c70ef8.jpeg