Jump to content

Dekiel Prawy Gs500F


minivone
 Share

Recommended Posts

Witam,po ostatniej niesympatycznej sytuacji, która spotkała mnie na drodze muszę wymienić w swojej Zuzi prawy dekielek i stąd też mam do Was bardzo ważne pytanko. A mianowicie, czy wiecie może, gdzie w Łodzi jest możliwość zakupu tejże części do Suzuki GS500F? Przeszukałem chyba pół internetu i jedyne co mi się udało znaleźć, to nieoryginalna osłonka za 120 zł na allegro lub też dekle w strasznym stanie wizualnym.Poniżej zdjęcie dekla, o który mi chodzi..post-835-0-67090300-1339413573_thumb.jpgWłaśnie mam zamiar jechać do salonu Suzuki na Włókniarzy przy Św. Teresy się dowiedzieć, czy mają dostępną tam taką część i ile mi za nią zaśpiewają, ale jeżeli ktoś by posiadał takie coś przypadkiem na sprzedaż, to proszę o informację :)Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

działkowy emeryt

może tu:http://allegro.pl/prawy-dekiel-dekielek-suzuki-gs-500-pokrywka-kapa-i2392906633.htmlalbo tu:http://allegro.pl/suzuki-gs-500-czesci-silnik-glowica-dekiel-pokrywa-i2343009916.htmli odrobinę inwencji przy odświeżeniu klamota ;)Albo Profi na Włókniarzy... za ... n ciekawe ile sobie Stoll zaśpiewa? ;)

Link to comment
Share on other sites

W Profi zaśpiewał mi 270 zł za dekielek i nakładkę z napisem Suzuki, a na tych aukcjach jak widać, dekielki są w dosyć nieciekawym stanie wizualnym i nie bardzo nawet jest co z nimi zrobić, żeby lepiej wyglądały, także nie pozostaje mi chyba nic innego jak zakup nieoryginalnego, nowego dekla za te 120zł :smile:

Link to comment
Share on other sites

z crash padami w moim maleństwie jest o tyle problem, że trzeba wiercić otwory w owiewkach, więc też nie jest to takie proste.. niestety.

Link to comment
Share on other sites

działkowy emeryt

minivone... przecież można to zrobić w bardzo estetyczny i nieinwazyjny sposób i mieć jaką taką ochronę na przyszłość... wyobraź sobie taką akcję z rozbitym deklem i wylanym olejem 300 km od domu...

 

albo... masz do wyboru - nie przewracać się więcej, albo kupić więcej dekli na zapas :decayed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...