Skocz do zawartości

Zlot w Łebie 13-16.08.2011


Gazela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy ktoś wybiera się na zalocik nad Polskie morze? Miejsce fajne do tego super kapele. Jedynie co odstrasza to odległość i pogoda jaka jest każdy widzi. :smile: .Pozdrawiam Gazela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 sierpnia rano wyjeżdżamy z Emilem do Łodzi właśnie z Łeby :biggrin: Widzieliśmy ten zlot, ale nie zostajemy tam, ponieważ naszą podróż spędzimy w autobusie, nie motocyklu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Sobota 13.08.2011

Uroczyste rozpoczęcie imprezy

Występy zespołów rockowych min

Sedes

Koncert Szantowy

Pokazy ratownictwa medycznego

 

Niedziela 14.08.2011

Konkurencje zlotowe

Przeciąganie liny, rzut silnikiem i wiele innych

Występy kapel rockowych min

Off Reason, Golden Life, 4 Szmery

wybory miss mokrego podkoszulka

Pokaz fajerwerków

18 parada

 

Poniedziałek 15.08.2011

Konkurencje motocyklowe

22 Parada z pochodniami

20.30 Koncert w porcie Sławomir Łosowski (Kombi) " Zaczarowane miasto Łeba"

www.losowski.pl

 

Wtorek 16.08.2011

Zakończenie Imprezy

 

Teren imprezy Zlokalizowany jest w unikalnym miejscu Łeby pomiędzy Jeziorem Łebsko, dziewiczymi terenami przyległymi do Słowińskiego Parku Narodowego, a morzem Bałtyckim.

 

 

Pole namiotowe

Węzeł Sanitarny

Namiot Tattoo

Bar i Grill 24H

 

Wjazd 50 zł w tym znaczek, naklejka zlotowa, pole namiotowe, koncerty i wszystkie atrakcje zlotowe

 

 

Miejsce zlotu

Łeba ul. Tysiąclecia

Organizator Gremium MC Wrocław 603 281 767

www.wroclaw.gremium.pl

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimaty nie klimaty,

1 dzień się bawimy, a drugi... odpoczywamy przed powrotem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

15 w poniedziałek to święto, to w sumie jeśli by było parę osób chętnych,

to można by sb-nd lub nd-pn wygospodarować

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wpadniecie w piątek lub sobotę, to jeszcze z Emilem was ugościmy w Łebie :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja wstępnie wybieram się w sobotę aby spokojnie po Polskich bezdrożach dotrzeć na jakąś rozsądna godzinę. Jeżeli pogoda pozwoli to wracałbym w poniedziałek około południa aby przed zmierzchem dotrzeć do Łodzi. W zwiazku z długim weekendem pewnie w każdym możliwym miejscu bedą korki i niestety jakieś utrudnienia i stłuczki. Pozdrawiam Gazela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja też będę w tym czasie w okolicach miejsca zlotu :biggrin: mimo, że na 4oo, to miło by było się spotkać :biggrin:

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wpadniesz do nas Gosiu do Łeby przed sobotą? :P Znaleźliśmy z Emilem kilka motocykli, większość nakedów i w dodatku czerwonych Dołączona grafika Nie powinno zabraknąć chętnych na tym zlocie, ale nas już nie będzie Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...