Skocz do zawartości

Spójrzcie Fachowym Okiem Na To Suzi


Thebestof78

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry dział.

 

Co Wy na to? Warto?

 

http://moto.allegro.pl/piekne-suzuki-gs-500-idealny-polecam-i2395258254.html

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć niewiele wywnioskujesz. Na miejscu trzeba sprawdzić jak ten przysłowiowy 60 letni Niemiec dbał o niezbędne czynności serwisowe tego moto. W opisie zaznaczone, że motocykl do opłat, na zdjęciu z jakąś dziwną tablicą - zwróć uwagę na papiery. Zjechana przednia opona? Po 16tyś. powinna być jeszcze oryginalna w niezłym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

bezwypadkowy to chyba ten właściciel 1965... a ogłaszający łże jak pies... zapytaj go dlaczego motocykl ma krzywą klamkę hamulca ( i prawdopodobnie przytarty dekiel)... i pozwól mu rozwinąć wodze fantazji... zobaczymy co Ci naopowiada...idżmy dalej - co jest warta książka serwisowa z ostatnim wpisem przy 16200 skoro przebieg ma prawie 40000? To znaczy że od 24000 kilometrów nic nikt przy nim nie robił???!!!łańcuch jest na 99% na granicy naciągu - więc za chwilę wymianai na koniec - nie kupiłbym od człowieka, który na motocykl mówi "motor"

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć niewiele wywnioskujesz. Na miejscu trzeba sprawdzić jak ten przysłowiowy 60 letni Niemiec dbał o niezbędne czynności serwisowe tego moto. W opisie zaznaczone, że motocykl do opłat, na zdjęciu z jakąś dziwną tablicą - zwróć uwagę na papiery. Zjechana przednia opona? Po 16tyś. powinna być jeszcze oryginalna w niezłym stanie.

Przecież tam jest prawie 40tyś najechane więc opony pewnie nieraz już były zmieniane :smile: wszystko trzeba zobaczyć na żywo bo zdjęcia można zrobić piękne a w żeczywistości bywa różnie, nie zapominając o tym że motocykl ma już parę wiosen więc cudów niema co wymagać :smile: a ta blacha z tyłu założona pewnie dla picu żeby można było się przejechać :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezwypadkowy to chyba ten właściciel 1965... a ogłaszający łże jak pies... zapytaj go dlaczego motocykl ma krzywą klamkę hamulca ( i prawdopodobnie przytarty dekiel)... i pozwól mu rozwinąć wodze fantazji... zobaczymy co Ci naopowiada...idżmy dalej - co jest warta książka serwisowa z ostatnim wpisem przy 16200 skoro przebieg ma prawie 40000? To znaczy że od 24000 kilometrów nic nikt przy nim nie robił???!!!łańcuch jest na 99% na granicy naciągu - więc za chwilę wymianai na koniec - nie kupiłbym od człowieka, który na motocykl mówi "motor"

zapytałam, zobaczymy co odpowie

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie co to jest za rejestracja ?????Moto niby do opłat, a tutaj rejka dorobiona :DI wydaje mi się że jeżeli ktoś nie ma nic do ukrycia i pisze prawdę to robi wyraźne zdjęcia, a nie rozmazane ( prawie jak 3D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na moje oko to lepsze foto telefonem robię a jak zależy mi by coś sprzedać to staram się wyraźne fotki zapodać by kupujący zobaczył jak najwięcej i nie wqu..iał się że kolejny łach mówi że igła a to gó..no z przystanku autobusowego wyklepane - ale może jestem niesprawiedliwy, nie dowiesz się puki nie podjedziesz i nie zobaczysz, najlepiej nie sama, wiadomo co dwie głowy to nie jedna.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę Was całą ekipą ;)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam przebieg daje do myślenia - skoro 18/19-letni motocykl ma przejechane niecałe 40 tysięcy kilometrów to oznacza, że w sezonie robił około 2 tysiące. Możliwe? raczej nie :smile: A skoro ktoś prawdopodobnie kombinował przy przebiegu to wysoce prawdopodobne, że przy innych elementach też.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie tym przebiegiem. Oczywiście trzeba sprawdzić sprząta.Nie każdy jeździ maniakalnie. Ja przy takich zwykłych codziennych przelotach rocznie nie robię wiele więcej a są i tacy co robią 500km.Mam nadzieje że po zmianie sprzęt będę robił więcej ;)Mateusz ta forma jest rewelacyjna. Wielu sprzedającym klaps w pysk za łgarstwa się by należał ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką odpowiedź dostałam: "witam przepraszam że tak późno odpisuje ale nie sprawdzałem poczty.To tak motor faktycznie ma zgiętą klamkę od hamulca ale tylko i wyłącznie z mojej winy,motocykl upadł mi pod domem.Późniejsze serwisy były przeprowadzane przez osobę która nim jeździła(ostatni właściciel dlatego nie ma wpisów w książke.Co do stanu ogólnego można powiedzieć że igła pali na strzał.Więcej informacji udzielę chętnie telefonicznie pozdrawiam."

 

Poprosiłam o dokładne zdjęcia jeszcze.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się on nie podoba. 2 lata temu ściągałem do Koluszek GS-a od jakiegoś gościa, który ciągnie je z Niemiec hurtowo i ma całkiem ładne sztuki. Kolejny plus jest taki, że było to dość niedaleko. Poszukam namiaru.

 

Nie wiem nawet czy to nie ten egzemplarz Suzuki GS 500, 1996r., 500cm3, 25 kW - otomoto.pl

Ten jak ładnie wypicowany, nawet opony wyplakowane Suzuki GS 500 gs500 (nie cb gpz) SUPER , 1992r., 48 KM - otomoto.pl :smile:

Pomyśl też nad GPZ-tem Kawasaki GPZ 500s, 1995r., 500cm3, 60 KM - otomoto.pl Starczy Ci na dłużej

 

A to wszystko z Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam kawałek drogi więc może zaproś sprzedającego do siebie tym motocyklem. Skoro jest to taka igła jak opisuje to pewno go kupisz, jeśli będzie się wykrecal to musisz być bardzo czujna. Moie doświadczenie mi podpowiada że dalekie wyprawy po pojazd niosą ze sobą bardzo duże ryzyko straty czasu i kasy.Może poszukaj czegoś bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam dzięki.

Zaraz pooglądam

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Taką odpowiedź dostałam: "witam przepraszam że tak późno odpisuje ale nie sprawdzałem poczty.To tak motor faktycznie ma zgiętą klamkę od hamulca ale tylko i wyłącznie z mojej winy,motocykl upadł mi pod domem.Późniejsze serwisy były przeprowadzane przez osobę która nim jeździła(ostatni właściciel dlatego nie ma wpisów w książke.Co do stanu ogólnego można powiedzieć że igła pali na strzał.Więcej informacji udzielę chętnie telefonicznie pozdrawiam."

 

Poprosiłam o dokładne zdjęcia jeszcze.

 

a nie odnosisz wrażenia że to jakaś lipa? ... najpierw ideał, który okazuje się że upadł pod domem - może na miejscu okaże się że nie upadł, tylko spadł i nie pod domem tylko z wiaduktu? do tego ilu włąścicieli miałe ten pojazd? bo z ogłoszenia wynika że bezypadkowego faceta z 1965r, a teraz okazuje się że ostatni właściciel ... tralalala... mówię Ci - gość dobrz kręci

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, przyjmuję tłumaczenie oglądnijcie te wklejone przez Adama

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

musisz Najlepsza z 78ego ;) uzbroić się w cierpliwość, cierpliwość i... cierpliwość ;-)

muszisz nauczyć się odsiewać dzisiejsze CWANIACTWO, jakiego p-e-ł-n-o w ogłoszeniach...

 

na ten przykład: pierwszy link z ogłoszeniem:

cytuję:

(...) Motor jest przygotowany do sezonu. //ciach//.... //i dale/j/ ...jedynie należało by wymienić tylnią oponę, wyregulować zawory i wymienić 1 uszczelniacz na lagu.(...)

czy to nie jest cwaniactwo? do tego motocykl ma wgnieciony z prawej strony zbiornik, najprawdopodobniej coś nie halo z mocowaniem przedniego błotnika albo błotnik nieoryginalny i prawą rurę teleskopu wysuniętą z półki w stosunku do lewej http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png ... słabo

 

link drugi:

motocykl wygląda ładnie, wręcz bardzo ładnie... ale niepokoi mnie tylko rysa na ramie przy zastrzale ramy w okoilicy mocowania silnika z prawej strony (właśnie przerabiamy tu na forum taki przypadek...) - ale to zdjęcia i tylko zdjęcia - trzeba jechac i oglądać ;)

 

link trzeci:

o trzecim nie powiem Ci wiele, bo zdjęcia są zrobione tak, że widać motocykl... i tyle, żadnych zbliżeń... widać pognieciony prawy tłumik i to, że jakiś mosiek pogiął tablicę rejestracyjną, opis bardzo lakoniczny, wręcz zdawkowy...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego z drugiego linku należy uważać. Byłem raz u tego człowieka i też bezwypadkowa maszyn nie była wcale taka bezwypadkowa. Fakt że po oględzinach nie wyglądało to tragicznie ale o tym nie wspomniał. Z ceny też dało się zejść.

Poza tym to wcale nie Zduńska Wola tylko jakaś wiocha jakieś 15km na południe więc jak coś trzeba brać mechanika z sobą

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w związku z w/w powodami właśnie najlepiej szukać motocykla w najbliższej okolicy i przeglądać je dokładnie na miejscu. A na koniec (w tym roczniku), wybrać taki po którym widać ślady użytkowania, a najważniejsze podzespoły nie noszą śladów ingerencji

 

Z tym pierwszym faktycznie, dzwon z przodu murowany, nie przyglądałem im się.

 

Ridrick, a to nie jest ten gość który właśnie handluje samymi GS-ami i maluje je srebrzanką? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ridrick, a to nie jest ten gość który właśnie handluje samymi GS-ami i maluje je srebrzanką? :>

Patrząc po ogródku pewnie ten.

On fajnie robi bo wystawia na podwórko dwie maszyny jakoby tylko przy okazji sprowadził moto na pokrycie kosztów przejazdu do de bo jechał po coś innego ;)

On handlarz wcale nie jest ;P

 

I w związku z w/w powodami właśnie najlepiej szukać motocykla w najbliższej okolicy i przeglądać je dokładnie na miejscu.

No a mnie czeka wycieczka do Tomaszowa ale mam cichą nadzieje ze znajdę kogoś na miejscu kto wstępnie obejrzy maszynę ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po ogródku pewnie ten. On fajnie robi bo wystawia na podwórko dwie maszyny jakoby tylko przy okazji sprowadził moto na pokrycie kosztów przejazdu do de bo jechał po coś innego ;) On handlarz wcale nie jest ;P

Dokładnie to ten, wszystkie motocykle pojechane srebrzanką, ale on nic nie ruszał. Co nie zmienia faktu, że z 4 wybrałem jednego i juz 3 rok lata bez zająknięcia.

 

No a mnie czeka wycieczka do Tomaszowa ale mam cichą nadzieje ze znajdę kogoś na miejscu kto wstępnie obejrzy maszynę ;P

Do Tomaszowa masz taką drogę, że dla przyjemności mógłbyś skoczyć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...