Jump to content

Sobota 9.06.2012 Godz 17:00 - Pizza W Uniejowie

Konrad85
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie :smile:

zapraszam wszystkich chętnych na wycieczkę do Uniejowa na Pizze :smile:

dziś nasi nie grają więc można się oderwać od telewizora :P

proponowana zbiórka

stacja Orlen na rogu Włókniarzy/Św. Teresy o godz 17:00 :smile: jeżeli ktoś nie kojarzy która to stacja to może skojarzy ją po salonie motocyklowym PROFI :smile:

jedziemy Aleksandrowską

proponowana trasa

http://mapy.google.pl/maps?saddr=Aleksandrowska,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&daddr=Uniej%C3%B3w&hl=pl&ie=UTF8&ll=51.87098,19.220581&spn=0.366723,1.056747&sll=52.025459,19.204102&sspn=11.705851,33.815918&geocode=Fd9uFgMdAJ4nASmzzMtmFrUbRzFZ6LdzsJhhZQ%3BFUT-GAMddNAeASnzDlSngAQbRzFxKIH-xgbqCQ&oq=uniej%C3%B3w&mra=ls&t=m&z=11

mam nadzieję że przez te 5 godzin zbiorą się chętni :smile:

Trochę to spotkanie spóźnione, spora grupa dopiero co była w Uniejowie (ja + plecaczek, Dżejdżej, piżmak, haser, grincz + plecaczek, Koper i jeszcze parę osóB) w czwartek. Niektórzy nawet wymoczyli dupska w termach i oglądnęli zameczek.

daj znać, gdzie na tej pizzy będziecie (jeśli masz tam już jakiś lokal ;)), wybieram się na basen, i pewnie będzie to właśnie Uniejów, to i na pizzę się zahaczę ;)

Trochę to spotkanie spóźnione, spora grupa dopiero co była w Uniejowie (ja + plecaczek, Dżejdżej, piżmak, haser, grincz + plecaczek, Koper i jeszcze parę osó B) w czwartek. Niektórzy nawet wymoczyli dupska w termach i oglądnęli zameczek.

ale my nie byliśmy w czwartek :)mamy ochotę ruszyć się dzisiaj na wycieczkę plus pizzę i tyle :smile:

daj znać, gdzie na tej pizzy będziecie (jeśli masz tam już jakiś lokal ;)), wybieram się na basen, i pewnie będzie to właśnie Uniejów, to i na pizzę się zahaczę ;)

pizzeria na ryneczku :smile:

Konrad jadę z Tobą. Jestem ze Zgierza, będę na was czekał w Aleksandrowie. Tylko powiedz o której będziecie w Aleksie.Będę stał na stacji gazu ul.Wierzbińska wylot na Poddębice

Konrad jadę z Tobą. Jestem ze Zgierza, będę na was czekał w Aleksandrowie. Tylko powiedz o której będziecie w Aleksie.

a nie możesz jechać Zgierską i skręcić w prawo w Włókniarzy i dołączyć do nas na Orlen?

powiedzmy że będziemy czekać od 17:00 do 17:30 :smile:

Ale, ... Jak już pisałem w spontanach, jakiś terenowy pobliski wypad, chętnie uczynie.

Ale, ... Jak już pisałem w spontanach, jakiś terenowy pobliski wypad, chętnie uczynie.

Uniejów to nie jest daleki wypad... zapraszam :)my już powoli się zbieramy... do zobaczenia na Orlenie :riding:

Ale w Uniejowie byłem wczoraj ... więc niestety dziękuje. Dziś mnie kręci jakiś las, szutry.

Oj powiem ci Grinch że czasem żałuję że nie kupiłem crossa czy enduro, no ale nie można mieć wszystkiego.

dzięki Jacek za wspólny wypad :)pogoda na wypad była dziś za***ista a pizza jeszcze bardziej :Pniestety jaquzie albo już wrócił albo zasiedział się na termach bo nie odbierał :P

Bardzo miła trasa, dzięki za towarzystwo. Daj mi znać jak będziesz miał ochotę zrobić kilka kilometrów.

niestety jaquzie albo już wrócił albo zasiedział się na termach bo nie odbierał :P

wyłączony tel, gdyż zmieniłem plan i moczyłem się w Zgierzu (MOSiR) na głębokości 4m nurkując ;)

Dołączona grafika

ale cieszę się, że próbowałeś dzwonić i zapytać czy dotarłem finalnie do Uniejowa, doceniam ;)

mam nadzieję, że pizza była dobra :smile: