Skocz do zawartości

Covid-19


Wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, gary napisał:

współczuję i również skłaniam się do zakończenia udziału w temacie (przynajmniej na tym forum). Jakby to pewnie ujął nasz nadworny mędrzec-opiekun: "czas już wyjść z tej piaskownicy"... Jak dobrze, że jest z nami.

Męską decyzja jak na zabawę w piaskownicy ;)
Nie denerwuj się i nie rób wycieczek. Tym razem darmowa rada.


Szkoda, że nie udaje się mnie sprowokować co nie?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gary
Uważaj, bo też dostaniesz blokadę od jegomościa i będziesz latał pod radarem :D Generalnie, żenujący poziom rozmowy. Wcześniejsza dyskusja nt c19 obnażyła to totalnie. Ty jesteś proszony o dowody, a jak zaczyna wychodzić szydło z worka [bo w tv mówili], to nagle "ahahahahaha, jakie zbawne" :D


A co do dokumentów pfizera, czekam na pełny obraz. Nie chce mi się tego śledzić co miesiąc, jak telenoweli. Na wakacjach chyba dopiero będzie 100% ujawnione, także poczekam sobie. Przez 2 lata wyzywali mnie od antyszczepów, więc te pół roku nie zrobi mi różnicy :)

A co do wojny:
https://www.arabnews.jp/en/japan/article_66551/

Jak ktoś szuka więcej info odnośnie samego konfliktu, to maluje się taki obraz:

Putin zdał sobie sprawę jak bardzo zachód jest zależny od dostaw żywności i energii. Wjechał na ukrainę, bo 'wojna', a tak naprawdę chodziło o stworzenie nowego kryzysu energetyczno-żywnościowego w całej EU oraz USA. To co macie w TV, to tylko i wyłącznie zasłona dymna do prawdziwych problemów. Szybujące ceny żywności i energii nie będą problemem, jak nie będzie ani jednego, ani drugiego w ogóle :) 

Oczywiście 'niezależny' zachód dusi sankcjami rosję, a sami nie widzą co się dzieje na własnym podwórku. Nikogo to nie obchodzi, bo przecież publika się domaga działań i sankcji, więc rządy 'rządzą tak jak lud się domaga'. A lud nie ma pełnego obrazu, więc podcinają gałąź, na której siedzą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Munga napisał:

A co do wojny:

dołączam się do prośby o osobny watek w tym temacie   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najstarszy medyczny dziennik na świecie: British Medical Journal o c19 i tych samych metodach walki z pandemią, tylko kilka lat wcześniej. Ukrywanie danych i inne takie, jak np.: masowe kupowanie leków, które nie wykazywały pożądanego działania. Brzmi znajomo, prawda? No chyba, że zaczęli przyjmować do redakcji niepoważnych teoretyków spiskowych, których 1,5 roku temu trzeba było koniecznie uciszyć, bo działali na szkodę populacji :D

https://www.bmj.com/content/bmj/376/bmj.o102.full.pdf
 

Najprościej rzecz ujmując: do sprawdzających [peer-review] trafiają zredagowane dane, a nie "surowe dane". W zasadzie coś podobnego jak Dieselgate VW. Testy są? Są. Przechodzą? Tak. Nielegalnie? Kto by się tym przejmował, Makrela nie da zrobić kuku VW :P 
 

Oficjalnie testy się kończą w 2022/2023. Największa próba kliniczna w dziejach ludzkości, bez możliwości dochodzenia swoich praw 'w razie w', bo Wasz dobry rząd podpisał rękami "Unii Europejskiej" papierki zwalniające korpo z jakiejkolwiek odpowiedzialności :)

Wniosek jeden. Jak na płocie napiszą 'd*pa', to nie głaskajcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groźny "wirus" z zagranicy przenoszony z krwią może trafić albo i już trafił do Polski. 

 

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE JAK TO!? GDZIE PASZPORTY?! PRZECIEŻ WY MNIE ZAKAZICIE I JA UMRE! NIEEEEEEEEEEEE. MUSIMY WYJŚĆ NA ULICĘ! NIE MOŻE TAK BYĆ,  ŻE MÓWIĄ MI CO JA MAM ROBIĆ! JA SIĘ BOJĘ O SWOJE ZDROWIE !!!!! AAAAA!



A tak serio, nareszcie. To teraz już wiem, że na targi do Wa-wy się wybiorę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ro6ert napisał:

Od poniedziałku znikają obostrzenia a na jesień wracamy do normalności 😂

😷😷😷

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to straszny syf. Oczywiście mam na myśli temat omawiania choroby w internecie, a nie koniecznie temat COVID na tym forum... choć może trochę też.

Zawsze wychodziłem z założenia, że skoro nie jestem dekarzem, to dachu u siebie w domu nie układam... BO się nie znam!

Zaczął się covid i wszyscy po przeczytaniu dwóch-trzech artykułów w prestiżowym magazynie zwanym "internet" stali się ekspertami w dziedzinie immunologi, hematologi i jeszcze paru innych "logi". Jeśli historia niczego ludzi nie nauczyła, to niestety, w większym lub mniejszym stopniu poniesiemy tego konsekwencje.

"Róbta co chceta"

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rogal napisał:

Zawsze wychodziłem z założenia, że skoro nie jestem dekarzem, to dachu u siebie w domu nie układam... BO się nie znam!

no ale chyba trochę wiedzy byś zaczerpną na ten temat? 

Czy idziesz na żywioł ?

Szkoda czasu, nerwów, kasy i materiału jak trafisz na paproka :)

 

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rogal napisał:

Zawsze wychodziłem z założenia, że skoro nie jestem dekarzem, to dachu u siebie w domu nie układam... BO się nie znam!

Jak możesz coś zrobić sam, to nie płać za to ;) I tu nigdy nie chodziło o to, że ja mam komuś mówić co ma robić. Czy brać, czy nie brać igły w ramię. Ale jednocześnie - gdyby nie Ukraina - sprawa wisiała już na włosku, bo celebryci covidowi mocno cisnęli w TV o jedyne słuszne wyjście: paszporty covidowe. Mnie ani ziębi ani parzy, czy ktoś szczepiony czy nie, ale ten zaszczepiony już na mnie naciska, bo ja nieszczepiony, tak? Widzisz ten problem ;)?

A dwa:


Mi od początku chodziło o prawdę. A telewizja nie była zainteresowana jej pokazywaniem, tak jak i teraz.

Powtórzę: WOLNOŚĆ, a nie przymus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtas, może to kwestia gustu ale osobiście wolę jednak merytoryczne przekazy. Obrażanie i poniżanie innych ludków jest ogólnie słabe i takimi filmami nie zachęcimy nikogo do samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków.

Edytowane przez gary (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację gość jest wulgarny. Ale jest prosty przekaz. W czoraj jeszcze był covid a dziś już go nie ma :) 

Jak przycisk ON/OFF 😷

"Najgorsze" jest to że ludzie zaszczepieni antycovidem dawką 1,2.. już się nie szczepią nastepnymi dawkami.

Magia przycisku ON/OFF - covid

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem właśnie w Manufakturze odebrać zamówienie internetowe. Dzikie tłumy dzikie! Zagrożenia zero. Jak dobrze, że rządy wygrały z wirusem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gary napisał:

Bylem właśnie w Manufakturze odebrać zamówienie internetowe. Dzikie tłumy dzikie! Zagrożenia zero. Jak dobrze, że rządy wygrały z wirusem... 

Musieli zamknąć wszelkie obostrzenia bo przecież już by nie przeszło karanie lokali czy Polaków gdy zza granicy wpuszczają miliony nieszczepionych ludzi bez żadnej kwarantanny. Gdyby nie Putler nadal pewnie by gnietli ludzi zagrożeniem i karami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie coś, co mi spokoju nie daje. Dwa lata wałkowania tego samego tematu w TV. Po 2 latach ludzie nadal nie widzą różnicy między osobą 'zakażoną', a osobą 'chorą'. Praktycznie paszporty były za pasem, aż tu nagle pyk... Covid wyparował i już strasznie nie jest iść na świeże powietrze :D

Już nie mówiąc o inflacji, która oczywiście wynika z tego, że był covid i jest wojna. A nie z tego, że gospodarki pozamykane, a na giełdach wzrosty. Hm, to może jednak dodruk, a nie sytuacja za płotem? EEEEE nie, to na pewno nie to :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Macie oboje rację!

/edit

Nie wywołajcie mnie już do odpowiedzi. Pozdro 🙂

Edytowane 29 Marca przez Rogal "

OK nie wywołujemy do odpowiedzi  😂

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wojtas napisał:

"Macie oboje rację!

/edit

Nie wywołajcie mnie już do odpowiedzi. Pozdro 🙂

Edytowane 29 Marca przez Rogal "

OK nie wywołujemy do odpowiedzi  😂

Dokładnie! Zapomniałem. Znów masz rację 😘

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Także tego, marketing, sprzedaż, a jak fakty wychodzą na jaw to już świat pochłonięty jest innymi tematami :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odswiezyl mi sie temat covida - zlapalam paskudztwo. Dzis kompletnie stracilam wech i smak.

Dodatkowo wczesniej bylo tez kilka innych objawow, najgorszy byl bol czlowieka, z ktorym jak porownuje grype to pikus ta grypa byla. Nie moglam spac, bo bolala mnie kazda kosc, miesien i staw. Jakby mnie tlukli. 

Dzis juz lepiej, w sumie mocniejszego chorowania byly 2 dni, akurat w weekend. Ale kawa nie smakuje.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...