Skocz do zawartości

Podstawowa technika jazdy na zadaniach egzaminacyjnych


rezonator

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Na innym forum widziałem podobny wątek. Moglibyście się podzielić swoimi doświadczeniami wyniesionymi z kursów i egzaminów odnośnie technik i sposobów radzenia sobie z zadaniami na egzaminie? Głównie chodzi o ósemkę, slalom wolny i slalom szybki. Ciekaw jestem jak to u was wyglądało, jakie wyciągaliście wnioski, jakie sposoby stosowaliście. Może inni początkujący też wyciągną coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rezonator mój wniosek jest taki, że jak Cię instruktor nie nauczy, to suche porady z dowolnego forum niewiele wniosą. Instruktor po to jest, żeby reagować na bieżąco i korygować technikę w tym podstawowych zadaniach.

Filmy zamieszczone przez szkołę Roberta zawsze warto obejrzeć, bo po pierwsze można się wiele nauczyć, a po drugie porównać sobie z instruktorem w szkole jazdy - nie każdy ma luksus porównania 3 szkół, tak jak ja :)

@Centrum Edukacji Turbo - żeby filmy były profesjonalne, to koniecznie potrzeba dyktafonu i mikrofonu z "futrzakiem" - szkoda dobrego materiału, który jest popsuty przez jakość dźwięku na wietrze.

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo obszerny, bogaty materiał. Jestem mocno zaskoczony, że takie patenty się stosuje. No cóż, spróbuję następnym razem zastosować te porady, ale czy w pełni uda mi się to wykorzystać (zdalnie, z pamięci po obejrzeniu filmów), to nie wiem.

Edytowane przez rezonator (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...