Skocz do zawartości

Gdzie w Łodzi i okolicach można potrenować zakręty ?


Koza666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry mówie że wiem że odwalam zakładając tu ten temat ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu a ten dział jest chyba najbardziej odwiedznay więc licze na to że admin przeniesie mój temat do stosownego działu ;) moje pytanie polega na tym że chciał bym potrenować pokonywanie zakrętów przy większej prędkości bo okazało sie że jestem c*pa i troche mnie to przerasta(dzisiaj przy składaniu sie wyjechałem na lewy pas xD) no i wgl chyba największa frajda polatac po winklach ! a więc wy na pewno znacie takie miejsca i był bym bardzo wdzięczny gdybyście sie podzielili tymi informacjami wiadomo najfajniejsze miejsca gdzie nie ma dużo aut bo można spokojnie sobie jeździć ;) z góry dziękuje Koza

Edytowane przez scOti
naprawa tematu, przeniesienie postu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ćwiczyłem na rondzie w M1, bo było śieto i bylo zamkniete.Ew. możesz przyjechać na parking na wycieczkowej tzw. Kaloryfer.No, i strasznie dużo dróg w sokolnikach jest do ćwiczenia winkli, także wczoraj tam byłem z kumplem który z tamtąd jest, i uwierz, tam są takie zakręty że aż sie nie można było oderwać od zawracania i przejeżdzania jeszcze raz zakrętu :PNp. w sokolnikach blisko ronda jest piękny zakręt, jadąc od łodzi to na rondzie prosto, i po kilkudziesieciu metrach jest przepiekny zakret, wczoraj tam latałem długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Słowacji, mogę polecić fajne traski

Byłem... Słowacja to w ogóle 1 wielki winkiel i do tego darmowy downhill lub uphill - pół klocków tam zgubiłem :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Słowacji, mogę polecić fajne traski :smile:

oblukaj temat - w łodzi i okolicach :smile:

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...