Jump to content

Gdzie w Łodzi i okolicach można potrenować zakręty ?

Koza666
 Share

Recommended Posts

Witam z góry mówie że wiem że odwalam zakładając tu ten temat ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu a ten dział jest chyba najbardziej odwiedznay więc licze na to że admin przeniesie mój temat do stosownego działu ;) moje pytanie polega na tym że chciał bym potrenować pokonywanie zakrętów przy większej prędkości bo okazało sie że jestem c*pa i troche mnie to przerasta(dzisiaj przy składaniu sie wyjechałem na lewy pas xD) no i wgl chyba największa frajda polatac po winklach ! a więc wy na pewno znacie takie miejsca i był bym bardzo wdzięczny gdybyście sie podzielili tymi informacjami wiadomo najfajniejsze miejsca gdzie nie ma dużo aut bo można spokojnie sobie jeździć ;) z góry dziękuje Koza

Edited by scOti
naprawa tematu, przeniesienie postu (see edit history)

Ja wczoraj ćwiczyłem na rondzie w M1, bo było śieto i bylo zamkniete.Ew. możesz przyjechać na parking na wycieczkowej tzw. Kaloryfer.No, i strasznie dużo dróg w sokolnikach jest do ćwiczenia winkli, także wczoraj tam byłem z kumplem który z tamtąd jest, i uwierz, tam są takie zakręty że aż sie nie można było oderwać od zawracania i przejeżdzania jeszcze raz zakrętu :PNp. w sokolnikach blisko ronda jest piękny zakręt, jadąc od łodzi to na rondzie prosto, i po kilkudziesieciu metrach jest przepiekny zakret, wczoraj tam latałem długo.

Wal na Della na ronda i jest jeszcze pare fajnych winklów , a najlepiej to do Austri albo Włoch :riding:

Wal na Della na ronda i jest jeszcze pare fajnych winklów , a najlepiej to do Austri albo Włoch :riding:

przez senda to by sie z 10 razy zatarla;d

...Słowacji, mogę polecić fajne traski :smile:

...Słowacji, mogę polecić fajne traski

Byłem... Słowacja to w ogóle 1 wielki winkiel i do tego darmowy downhill lub uphill - pół klocków tam zgubiłem :biggrin:

jedz koło portu nowe wiadukty z zakretami sam chetnie pojade w tygodniu tylko policja stoi i sprawdza ... trzeźwość heehe i dokumenty ;)