Skocz do zawartości

Szukam Pracy...


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

...dla swojej żonki. Może ktoś wie o jakimś wolnym etacie. W obecnej firmie coś jest nie za bardzo dobrze i chyba długo już nie pociągnie. Żonka pracowała w firmie zajmującej się produkcją filtrów z włóknin więc najlepiej by było w jakiejś firmie włókienniczej. Kiedyś pracowała też w firmie spedycyjnej. Ale każda inna biurowa tez będzie dobra.

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym Wam polecił DELL'a, pytanie brzmi, ile macie samozaparcia, i do czego dążycie ;) (co by się nie zrazić od razu).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnia, ale jak jesteś dobry, zostajesz na dłużej (znaczy dołączasz się do "rodziny"). Czyli chyba tak jak w większości tych większych firm obecnie..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Mało osób przejmuje Dell z Manpowera (aczkolwiek przejmuje), a praca u pośrednika (nieraz na 3/4 etatu) nie jest za "ciekawa", nigdy nie wiesz ile popracujesz i na czym stoisz, dadzą Ci umowę przykładowo na 3.. tygodnie , skończy się i wypad, następna grupa.. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png , ale zawsze spróbować można, jak sie niema w ogóle żadnej pracy,

sama praca w Dellu nie jest najgorsza ;)

 

jaquzie a Ty może Dellowiec :smile:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja DELLowiec - w "rodzinie" od 2007 ;) planuję dłużej..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

to tak jak ja, też od początku, tylko że ja nie jestem "rasowy" Dellowiec, tylko "przyszywany" :biggrin: , ale nie róbmy OT, jak coś to pw ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wie ktoś coś o jakiejś pracy dla młodych, przystojnych i zmotoryzowanych? Szukam zajęcia na 2-3tyg teraz, bo na przełomie lipca i sierpnia jadę na turnus na mazury. Nie żebym kaprysił, ale z góry uprzedzam ;P

PS - mogę nawet pilnować dzieci, najlepiej dziewczynki w wieku 16-20 lat :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może popytaj w Magnesie (klub go-go) skoro masz takie kwalifikacje :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że szukają tam kogoś zamiast rury - taniej wychodzi kolo i laski robią ciekawsze figury - Koper się nadasz hahahah

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodź :smile: a specjalnie opłacę kilka staruszek, co by z tobą zatańczyły :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...