Jump to content

Szukam Pracy...

Micek1968
 Share

Recommended Posts

...dla swojej żonki. Może ktoś wie o jakimś wolnym etacie. W obecnej firmie coś jest nie za bardzo dobrze i chyba długo już nie pociągnie. Żonka pracowała w firmie zajmującej się produkcją filtrów z włóknin więc najlepiej by było w jakiejś firmie włókienniczej. Kiedyś pracowała też w firmie spedycyjnej. Ale każda inna biurowa tez będzie dobra.

To ja się podpinam też szukam pracy :smile:) Doświadczenie 20 lat 8 jezyków i moge pracować za 2 zł ;// a tak na serio to szukam pracy ;)

ja bym Wam polecił DELL'a, pytanie brzmi, ile macie samozaparcia, i do czego dążycie ;) (co by się nie zrazić od razu).

Arecki_ELW

Tylko czy przypadkiem Dell wciąż jeszcze zatrudnia przez agencje??

Zatrudnia, ale jak jesteś dobry, zostajesz na dłużej (znaczy dołączasz się do "rodziny"). Czyli chyba tak jak w większości tych większych firm obecnie..

Andree-stary wyga

Mało osób przejmuje Dell z Manpowera (aczkolwiek przejmuje), a praca u pośrednika (nieraz na 3/4 etatu) nie jest za "ciekawa", nigdy nie wiesz ile popracujesz i na czym stoisz, dadzą Ci umowę przykładowo na 3.. tygodnie , skończy się i wypad, następna grupa.. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png , ale zawsze spróbować można, jak sie niema w ogóle żadnej pracy,

sama praca w Dellu nie jest najgorsza ;)

jaquzie a Ty może Dellowiec :smile:

ja DELLowiec - w "rodzinie" od 2007 ;) planuję dłużej..

Andree-stary wyga

to tak jak ja, też od początku, tylko że ja nie jestem "rasowy" Dellowiec, tylko "przyszywany" :biggrin: , ale nie róbmy OT, jak coś to pw ;)

• 4 weeks later...

Wie ktoś coś o jakiejś pracy dla młodych, przystojnych i zmotoryzowanych? Szukam zajęcia na 2-3tyg teraz, bo na przełomie lipca i sierpnia jadę na turnus na mazury. Nie żebym kaprysił, ale z góry uprzedzam ;P

PS - mogę nawet pilnować dzieci, najlepiej dziewczynki w wieku 16-20 lat :biggrin:

może popytaj w Magnesie (klub go-go) skoro masz takie kwalifikacje :biggrin:

słyszałem że szukają tam kogoś zamiast rury - taniej wychodzi kolo i laski robią ciekawsze figury - Koper się nadasz hahahah

wchodź :smile: a specjalnie opłacę kilka staruszek, co by z tobą zatańczyły :biggrin: