Skocz do zawartości

chopper / cruiser do 35 000 zł. POMOCY


tymsoon

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaszko, 

Potrzebuje porady, szukam motocykla niespodzianki dla taty, 50 urodziny , koronawirus i te sprawy, więc niech się chłopak pocieszy chociaż wiatrem. 

Mój budżet 35k, nie zbyt znam się na tych sprzętach, ale chciałbym raczej coś nowszego powyżej 1000cm3. 

Zastanawiałem się nad HD sportsterem  lub indianem scoutem, ale nie wiem czy we dwójkę to się da się ?? 😬 i jak z awaryjnością ? może ktoś ma i coś opowie ?

wzrost 180cm, raczej koniecznie z fotelem dla pasażera, mile widziane chromy, chociaż odrobinkę.. 

POMOCY !!! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hd sportster jest fajny ale komfortu jazdy raczej tam nie znajdziesz, do jazdy wygodnej z pasażerem dyna lub softail będą lepsze. Tylko pamiętaj że HD ma swoje uroki i albo się je kocha albo lepiej kupić Hondę

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sprawa. Szacun.

Nas by matka za***ała :D

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy w dwie osoby musisz szukać zdecydowanie czegoś większego od Sportstera. Nie to, że się nie da, ale te maszyny najlepiej smakują solo. A co do innych motocykli, wszystko rozbija się o wygląd finalny. Od zarypania modeli do wyboru. Budżet 35k daje spore pole do manewru. Proponuję wbić dane jakie Cię interesują w OLX i szukać "na oko". Motocykle mają zbliżone parametry, reszta to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda VTX 1800 - jest ich tyle wersji, że na pewno coś Ci przypasuje. Ja na taką właśnie tyram u Niemca, wersja F3. Ewentualnie Suzuki boulevard m109, ale to już dla wprawnego motonity. Harleye sobie odpuść, gorzej hamują, gorzej skręcają a płacisz głównie za markę. Fakt, fajniej gadają od ryżopędów. 

Edytowane przez MaxStone (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...