Skocz do zawartości

Yamaha xj600


Adrian-xj600

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestesmy razem dlugo ale te 2 sezony pokazaly ze twarda z tej Yamahy maszyna mimo szlifu juz zaliczonego jezdzi i smiga bez problemu aktualnie na SPRZEDAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!post-87-0-70985100-1312056231_thumb.jpgpost-87-0-59699800-1312056415_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że wygląda na bardzo zadbaną, ale prezentuje się okey :smile: Jak przebarwił się tłumik ?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XJ600 - kolega mi opowiadał, ze jego kolega takiego miał. Kiedyś dał się komuś przejechać, a ten wjechał nim do oczka wodnego. Mimo, że cały silnik znalazł się w wodzie to po wysuszeniu i tak działał. Niezła konstrukcja.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500zl 95r :smile: cena jak najbardziej adekwatna do stanu technicznego pomijajac juz ze prawie 2000zl wsadzilem na poczatku tego sezonu:)a ja wlasnie sie teraz zastanawiam nad hornetka lub F4 ;]]]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zależnie od kasy będziesz mieć odpowiedni rocznik, ale w skrócie:- na obu możesz za*****dalać xD- chcesz się lansować - bierz horneta, piękno bez owiewek :smile:- chcesz fajną ochronę przed wiatrem i również fajny wygląd ze sporą ilością plastiku - bierz CBRę (sam bym wziął ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja tam oddaje głos na horneta. Jest dużo ładniejszy, zgrabniejszy, a tylko cieniasy narzekają na to że wieje w trasie. Tak ma być i koniec, poza tym nie jest to wcale nieprzyjemne ;)CBR 2 : 1 Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo już tych SV-ek na forum xPPP Dobre moto, stosunkowo tanie w utrzymaniu jak na swoją klasę. Optycznie rzecz gustu - mi się średnio podoba. Jak chcesz powyżej 600 w owiewkach to pomyśl może nad VFR-ką, czy Kilofazerem? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czym jest porównywalne? Bo ma dwa koła?:biggrin: heh, tak na serio... Osobiście nie porównywałbym tych sprzętów do siebie za bardzo, dwie zupełnie inne bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróć do horneta :biggrin: wg ffojtus [Jest dużo ładniejszy, zgrabniejszy, a tylko cieniasy narzekają na to że wieje w trasie. Tak ma być i koniec, poza tym nie jest to wcale nieprzyjemne ;)] nic dodać, nic ująć :biggrin: jak już wyrosnę z gsa to nic, tylko przesiadam się na horneta :biggrin: a kto powiedział, że cały czas masz jeździć powyżej 150km/h? liczy się przyspieszenie i zakładam, że na tym sprzęcie jest wtedy bardzo bardzo przyjemnie :laugh2:

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...