Skocz do zawartości

PitBike - Szkolenia i Treningi na Łódzkim podwórku


Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was! 
Od dłuższego czasu interesowałem się opcją szkolenia PitBike i wreszcie się udało! Chciałbym się z Wami podzielić moim doświadczeniem i przemyśleniami, ale już na wstępie odpowiem na podstawowe pytanie - TAK, WARTO!

W miniony weekend miałem 2h szkolenia z MotoSkuniu w Rzgowie i szczerze polecam!

Byłem 2 razy na Radomiu bez żadnego szkolenia, później brałem udział w szkoleniach organizowanych przez Kulikowisko, MotoPomocnych oraz Tor Łódź. Każda z tych lekcji dawała jakiś progress, ale uważam, że indywidualna sesja na Pitbike najbardziej wpłynęła na moją pozycję i technikę. Praca 1vs1 z instruktorem, stała łączność, przekłada się na efekty z minuty na minutę, daje możliwość omówienia i korekty błędów na bieżąco.

Co do samej szkoły MotoSkuniu- Przemek jest mega pomocny i merytoryczny, nie traci czasu na pierdololo, tylko od samego początku do końca zajęć pracuje nad poprawą Twojej techniki, udostępniając swój sprzęt, dzieląc się wiedzą, nagrywając filmiki, a po wszystkim wysyłając szczegółowe omówienie zajęć i pracę domową :D

Na pewno będę wracał, Was też zachęcam :)
Jedna rada - jeśli (jak ja) do tej pory ze sliderów nie udało Wam się zedrzeć nawet metki, to przygotujcie się, że w trakcie lekcji dostaną po d*pie (efekt uboczny szkolenia, nie cel sam w sobie)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fajnie. Tym bardziej, że jak piszesz dobra robota jest robiona. Im ich więcej tym lepiej zwłaszcza z licencją wiedzących jak dobrze uczyć. :cheers:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...