Jump to content

PitBike - Szkolenia i Treningi na Łódzkim podwórku


Koper
 Share

Recommended Posts

Witam Was! 
Od dłuższego czasu interesowałem się opcją szkolenia PitBike i wreszcie się udało! Chciałbym się z Wami podzielić moim doświadczeniem i przemyśleniami, ale już na wstępie odpowiem na podstawowe pytanie - TAK, WARTO!

W miniony weekend miałem 2h szkolenia z MotoSkuniu w Rzgowie i szczerze polecam!

Byłem 2 razy na Radomiu bez żadnego szkolenia, później brałem udział w szkoleniach organizowanych przez Kulikowisko, MotoPomocnych oraz Tor Łódź. Każda z tych lekcji dawała jakiś progress, ale uważam, że indywidualna sesja na Pitbike najbardziej wpłynęła na moją pozycję i technikę. Praca 1vs1 z instruktorem, stała łączność, przekłada się na efekty z minuty na minutę, daje możliwość omówienia i korekty błędów na bieżąco.

Co do samej szkoły MotoSkuniu- Przemek jest mega pomocny i merytoryczny, nie traci czasu na pierdololo, tylko od samego początku do końca zajęć pracuje nad poprawą Twojej techniki, udostępniając swój sprzęt, dzieląc się wiedzą, nagrywając filmiki, a po wszystkim wysyłając szczegółowe omówienie zajęć i pracę domową :D

Na pewno będę wracał, Was też zachęcam :)
Jedna rada - jeśli (jak ja) do tej pory ze sliderów nie udało Wam się zedrzeć nawet metki, to przygotujcie się, że w trakcie lekcji dostaną po d*pie (efekt uboczny szkolenia, nie cel sam w sobie)

 

 

Link to comment
Share on other sites

I fajnie. Tym bardziej, że jak piszesz dobra robota jest robiona. Im ich więcej tym lepiej zwłaszcza z licencją wiedzących jak dobrze uczyć. :cheers:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...