Skocz do zawartości

7.06.2012 - Propozycja Wycieczki


Julka

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że już pojutrze (7.06) Boże Ciało i chyba wszyscy mamy wolne od pracy i szkoły dobrze by było zaplanować jakiś wypad :smile: Są chętni? Macie jakieś propozycje?

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka , jeśli gdzieś byście atakowali w strony łaskie to się pisze :smile:

Z Łodzi do Łasku? Nieee, na jeden dzień? Żartowniś...

Pogoda podobnież ma być do 27 stopni :biggrin: hmmm jeśli chodzi o propozycje, może wypadzik na mazury, bądź południe Polski jakiś Kraków ??? ;)

Ten Pan bardzo rozsądnie mówi. Południe = fajne winkle. Dawajcie na południe. Albo chociaż Jura.

mazury to troche daleko na jeden dzień.

Z Krakowa? No trochę tak, ale można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dookoła ronda Sibiraków!A tak na poważnie, to My się chętnie podłączymy jeśli czas pozwoli, bo być może coś innego nam wyskoczy.Jednak ogólnie opowiadamy się za południem kraju. W stronę Krakowa jest OK, może być. To fajne tereny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak dla mnie pomysł fajny...tylko jak patrzę na pogodę to aż mi źle :P...jeżeli by dopisała to ja też z chęcią bym się podczepił gdzieś :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie pisać pierdoły, tylko podawać konkrety! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowicz :smile: na ludowe przyśpiewki :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aja Wam mówię - jedziemy w piątek do Warszawy a po meczach do Lwowa (9.VI, mecz: Portugalia - Niemcy)! Bilety (zainteresowani) kupią pod stadionem. Niezainteresowani zwiedzą miasto, Ci mniej zainteresowani obejrzą mecz w Fanzonie z kibicami z Portugalii! Ja jadę na 100% choćby i sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, w ogóle może Maroko :/ Jest jeden dzień i na 19 mamy być w Łodzi, więc może nie szalejmy. Toruń? Jura? Kraków?

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...