Jump to content

7.06.2012 - Propozycja Wycieczki

Julka
 Share

Recommended Posts

W związku z tym, że już pojutrze (7.06) Boże Ciało i chyba wszyscy mamy wolne od pracy i szkoły dobrze by było zaplanować jakiś wypad :smile: Są chętni? Macie jakieś propozycje?

Pogoda podobnież ma być do 27 stopni :biggrin: hmmm jeśli chodzi o propozycje, może wypadzik na mazury, bądź południe Polski jakiś Kraków ??? ;)

siemka , jeśli gdzieś byście atakowali w strony łaskie to się pisze :smile:

Z Łodzi do Łasku? Nieee, na jeden dzień? Żartowniś...

Pogoda podobnież ma być do 27 stopni :biggrin: hmmm jeśli chodzi o propozycje, może wypadzik na mazury, bądź południe Polski jakiś Kraków ??? ;)

Ten Pan bardzo rozsądnie mówi. Południe = fajne winkle. Dawajcie na południe. Albo chociaż Jura.

mazury to troche daleko na jeden dzień.

Z Krakowa? No trochę tak, ale można.

Dookoła ronda Sibiraków!A tak na poważnie, to My się chętnie podłączymy jeśli czas pozwoli, bo być może coś innego nam wyskoczy.Jednak ogólnie opowiadamy się za południem kraju. W stronę Krakowa jest OK, może być. To fajne tereny.

Nie no jak dla mnie pomysł fajny...tylko jak patrzę na pogodę to aż mi źle :P...jeżeli by dopisała to ja też z chęcią bym się podczepił gdzieś :smile:

prawie Wszyscy maja wolne....prócz mnie

Niektórzy muszą pracować aby inny cieszyli się życiem ;))

aja Wam mówię - jedziemy w piątek do Warszawy a po meczach do Lwowa (9.VI, mecz: Portugalia - Niemcy)! Bilety (zainteresowani) kupią pod stadionem. Niezainteresowani zwiedzą miasto, Ci mniej zainteresowani obejrzą mecz w Fanzonie z kibicami z Portugalii! Ja jadę na 100% choćby i sam.