Jump to content

Aerografit Studio - artystyczne malowanie aerografem kasków i motocykli


Aerografit
 Share

Recommended Posts

Na pewno każdy z Was przynajmniej raz widział wehikuł z naniesioną grafiką, która charakteryzuje się niespotykaną "głębią" i zastanawialiście się czy to naklejka czy nie, albo kask zrobiony tak, że nie sposób przejechać obok i nie zwrócić na niego uwagi. Być może wielu z Was zna już mnie i moją twórczość. Dla tych co nie znają: oferuję artystyczne malowanie aerografem na wszelkiego rodzaju powierzchniach (bo również na ścianach czy kabinach tirów), jednak głównym moim podłożem malarskim są kaski, trochę rzadziej motocykle (głównie z uwagi na to, że strasznie rzadko się przywiązujecie wszyscy do tych maszyn). Przy użyciu sprzętu, farb i materiałów z najwyższej półki jestem w stanie nanieść niemalże dowolny motyw.
 

Zapraszam do obejrzenia moich realizacji na stronie https://www.aerografit.pl a jeśli ktoś chciałby być na bieżąco z moimi wypocinami to zapraszam do polubienia fanpage'a: http://www.facebook.com/aerografit ;)


Poniżej zaledwie kilka przykładowych realizacji - wrzucam same miniatury żeby nie "rozciągać zbyt bardzo" tego tematu w osi poziomej, zresztą wszystkie realizacje (i jeszcze więcej) są do obejrzenia w normalnym rozmiarze na wyżej wymienionych stronach/fanpage'ach.

KASKI MALOWANE AEROGRAFEM:
kaskwitchergeraltmds3m.jpg kaskwitchergeraltmds1m.jpg kasksmilegrey3m.jpg kaskpatriotycznyorzelshoei3m.jpg kaskmonstercrossairoh1m.jpg kaskpatriotycznyroccpw1m.jpg kaskbellroguepatriotyczny2m.jpg kaskkojotbmwschuberthc42m.jpg kaskdeadpoolshark2m.jpg kaskdarksiders4m.jpg kaskschuberthwilkmetal2m.jpg kaskpogonszczecindywizjon5m.jpg kaskspidermanbadgrafithjcis161m.jpg kasksmokscorpion2m.jpg kaskborussiascorpionexo3m.jpg kaskczaszkanolan2m.jpg kaskhjcismaxojczyznyzew2m.jpg kaskarnesmok3m.jpg kaskshoeipropatriasemper3m.jpg kaskmonsterrajdowy1m.jpg kaskhjcis16husariapolska3m.jpg 

MOTOCYKLE MALOWANE AEROGRAFEM:
bosshossblachanity7m.jpg vulcanfirehorse7m.jpg suzukigsxrbakczachy4m.jpg yamahaviragozbiornikhusaria4m.jpg  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ej te malowania są za***iste. Bym wiedział to bym kupił garnek bez malowania.

Link to comment
Share on other sites

Chyba czas zainwestować w nowy kask, żeby było na czym malować...😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...