Jump to content

Dzikuska w Liberty Motors

kosmaty
 Share

Recommended Posts

Cześć, jak pewnie część z Was wie, pracuje z nami w Liberty Motors Sylwia Dzik - Dzikuska

http://www.dzikuska.com.pl/

W związku z tym od teraz możecie kupować i odbierać odzież i akcesoria Sylwii u nas w Inter Motors

Polecam bluzy bo w mega jakości. Wbijajcie na sklep.

Dzikuska to zawodnik jakiś? Gdzieś startowała lub coś innego osiągneła czy instagramerka na moto?
Przepraszam, ale nie kojarzę i też mam nadzieję, że nie poczuje się nikt urażony moim pytaniem :P

Startuje w rundach PitBike, blogerka i objedzie niejednego pseudo dobrego motocyklistę, wejdź sobie na stronkę, Sylwia była też naszym gościem na FŁM Track w zeszłym roku gdzie można było podpatrzeć jak jeździ laska z Bieszczad ;) 

Hehe, no tak zrobiłem i nie znalazłem za wiele poza pozowaniem przy moto i jazdą na gumie na youtube :D Stąd pytanie z czego słynie, ale już rozumiem. 

No jak można narzekać skoro Wujek Google wywala takie filmy :)

I jest coś dla oka, czyli motocykl i pełny strój motocyklowy :P wszystko się zgadza :)

@Piuriel 100% Racji. Bo jak to twórca tematu radził, wszedłem na stronkę i od lewego do prawego same ciuchy do sprzedania, więc nie za bardzo informacyjnie.
Posłuchałem rady @salat , wrzuciłem hasło w wujaszka Google... Poczytałem na jej FB, że jakieś targi odwołane, na insta obejrzałem fotki z "ibiza gril", "Niby śmieszna" i kilka fotek ze stuntu.  No i oczywiście pozycja nr 5 podana przez wujaszka to....
Dzikuska.jpg.c3071e609f382be6138b3ddd85a38c3d.jpg

Tak więc pytanie @Piuriel jak najbardziej na miejscu...