Skocz do zawartości

Przyjazny Sklep - motorwings


elfeti

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynając przygodę z motocyklami każdy ma wiele pytań i wątpliwości. Co kupić, jak dobrać rozmiar, na co zwrócić uwagę itp. Dlatego chciałem się podzielić własnymi doświadczeniami. Odwiedzając kilka sklepów, zadając liczne pytania natrafiłem na jeden "przyjazny" gdzie od razu widać było, że ludzie którzy tam pracują nie mają tylko za cel sprzedać ale przede wszystkim wiedzą o czym mówią i nie wciskają kitu (czysto subiektywne odczucie).Niestety nie mają jakiegoś szokującego wyboru ale na pewno można podczas rozmowy dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy... zwłaszcza dla kogoś kto zaczyna :)Ten niewielki rozmiarami sklep na ul. Wólczańskiej "Motorwings"Na prawdę polecam i na pewno tam wrócę.

Edytowane przez Suchy-wolk
Edycja tematu. (wyświetl historię edycji)
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam też, ten sklep .Kupiłem 1,5 roku temu u nich komplet Held-a bez zarzutu , co do kurtki miałem pecha rozwalił mi się zamek .Podjechałem do nich ponieważ gwarancja 2 lata, żeby mi naprawili, ale że wyszli z tego modelu kurtki zwrócili mi kasę. ( bez żadnego problemu )Pozatym miła obsługa.Polecam

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam. Kupowałam tam buty, bardzo dobrze mi doradzili. Byłam tam też szukając lusterka do mojego Maleństwa i z godzinę pan z obsługi przeszukiwał neta żeby coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie. Świetnie doradzili, bez naciągania. Sami jeżdżą, wiedzą co sprzedają. Fakt że chyba sporo Helda u nich ale nie wiem czy to akurat wada- u mnie dokładnie wszystkie produkty tej firmy sprawdziły się na 200%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w Motorwings cały komplet do jazdy - ubrali mnie od stóp do głów. Jestem zadowolony, bo zapłaciłem za wszystko mniej, niż bym zapłacił w sieci. Dodatkowo odniosłem wrażenie, że chłopaki nie ściemniali, zeby mi coś wcisnąć, ale to moze być mylne wrażenie (jestem totalnym laikiem i musiałem się zdać na ich opinie w każdym temacie opróćz tego, który dotyczy wygody :smile: ).P.S. Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego mam już ubranie, mimo braku motocykla. B)

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u nich olej, filtr, smar do łańcucha, jeansy i buty helda. Potwierdzam wcześniejsze wpisy - chłopaki zawsze doradzą i podzielą się opinią wynikającą z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już we wszystkich sklepach w Łodzi akurat w poszukiwaniu butów i wróciłem na Wólczańską. Chłopaki mają ogromne doświadczenie. Przekonałem się o tym jak po wizycie w motoskrzydłach w innych sklepach próbowali mi, brzydko mówiąc wcisnąć jakieś kity :smile: nie wspominając o tym że w jednym ze sklepów siedzi koleś który nigdy nie jeździł na moto (plus dla niego że się przyznał) . Piszę to z ręką na sercu bo ostatnio wytłumaczyli mi dlaczego liczące się firmy w swoich kombi ochraniacz na kolana (nie mylić ze sliderem) robią lekko zwrócony do wewnątrz. Polecam sklep. Jeżeli już mają jakąś słabszą jakościowo rzecz to na 100% Wam o tym powiedzą.No i otwarte jest do 20 !!!

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ich polecam, potrafią dobrze doradzic i znaja sie na rzeczy.Mam od nich komplet texów Hakuna Matata(fajna nazwa ;-) ) i uchwyt do navi przejechałem ostatnio 300 km w ulewie i nie potrzebowałem deszczówki a podchodziłem sceptycznie do tego :-) no i navi tez nic sie nie stało. Reasumując polecam zarówno ze wzgledu na obsługe jak i na jakość towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorwings po raz kolejny ma u mnie wielki plus, wczoraj kupowałem rękawice, dzięki niedopatrzeniu sprzedawcy kupiłem je 15 pln taniej, najpierw podał cenę z głowy a później dopiero sprawdził w systemie, a że był słowny to sprzedał za tyle ile powiedział ;)

Zapewne jeszcze wiele razy do nich wrócę, zawsze miła i fachowa obsługa, można pogadać na różne tematy związane z moto... :smile:

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam. Bardzo zaangażowana obsługa :smile: Miałam duży problem z zakupem kasku (trudno dostać na prawdę mały kask). Nie mogłam trafić na odpowiedni nigdzie w Łodzi. W Motorwings zamówili specjalnie dla mnie kask z rozmiarówki junior. Bez żadnych zaliczek czy dopłat. Jak przyszedł okazało się, że jest w malowaniu, ale sprzedawca policzył jak za czarny (czyli taniej) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj i również potwierdzam super obsługę. Naprawdę pokazali klasę. Do tej pory ani w mttr, ani w wolfie, ani w motopublice nikt nie wykazał takiego zainteresowania klientem. Polecam każdemu, kto chce kupić naprawdę dobrej klasy ubrania. Mają głównie HELD-a.

Ja kupiłem rękawice skórzane sportowo-turystyczne HELD-a i kask HJC dla dziewczyny.

 

Wólczańska 143 - warto zapamiętać ten adres

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam dobre zdanie o motorwings - kupiłem u nich buty Held i sobie chwalę, poza tym podejście do klienta 1 klasa no i oczywiście po zakupach pogadanka na zewnątrz przy moto :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj i również potwierdzam super obsługę. Naprawdę pokazali klasę. Do tej pory ani w mttr, ani w wolfie, ani w motopublice nikt nie wykazał takiego zainteresowania klientem. Polecam każdemu, kto chce kupić naprawdę dobrej klasy ubrania. Mają głównie HELD-a.

Ja kupiłem rękawice skórzane sportowo-turystyczne HELD-a i kask HJC dla dziewczyny.

 

Wólczańska 143 - warto zapamiętać ten adres

 

zgadzam sie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również POLECAM :smile: Kupiłem u nich co prawda tylko smar do łańcucha już jakiś czas temu, ale będąc akurat z Dagą rozglądaliśmy się też za ciuchami... Bardzo sympatyczni i kompetentni :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ich polecam, potrafią dobrze doradzic i znaja sie na rzeczy.Mam od nich komplet texów Hakuna Matata(fajna nazwa ;-) ) i uchwyt do navi przejechałem ostatnio 300 km w ulewie i nie potrzebowałem deszczówki a podchodziłem sceptycznie do tego :-) no i navi tez nic sie nie stało. Reasumując polecam zarówno ze wzgledu na obsługe jak i na jakość towaru.

 

Dobrze że zajmujesz się głównie serwisem :smile: bo chwalił byś konkurencję :smile:

 

 

Prawda jest taka że nicnigdy u chłopaków nie kupiłe. Ale właśnie jest ale........ sąbardzo sympatyczni. Zawsze troche pomarudzą pojadą po mnie ale zawsze z żartem ,bo przecież łódzka konkurencja.

 

 

PS. wktóym sklepie motocyklowym sprzedaje osobnik który nigdy nie jeździł na moto? Taka ciekawostka troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencje tez potrafie chwalić, jesli ktos jest dobry w tym co robi to czemu nie ja nie mam z tym problemów ;) ,nie zajmuje sie tylko motocyklami ale tez samochodami i i wulkanizacją i nie raz odsyłam do konkurencji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. wktóym sklepie motocyklowym sprzedaje osobnik który nigdy nie jeździł na moto? Taka ciekawostka troche.

Dzisiaj ktoś mi o tym mówił ale zapomniałem gdzie :P

 

A tak na marginesie, takie osoby nie powinny pracować w tej branży bo nie mają pojęcia co sprzedają i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że ktoś nie może mieć pojęcia o tym co sprzedaje bo nie ma motoru?? I analogicznie - ktoś kto posiada motor z automatu jest ekspertem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej chodzi o przekaz chyba?! Możesz wykuć się na blachę katalogu, ulotki czego tam chcesz... ale czy będziesz potrafił przekażać to z pasją i tak by zainteresować drugą stronę (klienta) swoim produktem? Trzeba być na prawdę świetnym sprzedawcą albo interesować się tym co się robi/sprzedaje. Inaczej zawsze pozostaje uczucie, że albo ktoś mnie za przeproszeniem olewa, wciska kit czy pozostaje wrażenie, ze nadal jestem niedoinformowany... A czy gdzieś pracują w sklepach motocyklowych ludzie bez moto - myślę, że tak. Czy to jest główne kryterium oceny - stanowczo nie. Dla mnie najważniejsze jest podejście do klienta, a z tym w niektórych sklepach jest już problem.

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony Waszymi pozytywnymi opiniami wybrałem się wczoraj z Okropną celem nabycia czepka dla siebie. I w pełni mogę potwierdzić Wasze słowa, że to miejsce warte odwiedzenia. Trafiliśmy na Łukasza z którym przegadaliśmy dobre dwie w tym czasie obgadaliśmy nie tylko temat kasków i ciuchów ale i motocykli, wypadów.

W motorwingsie wiedzą o naszym forum i mimo, że nie są zarejestrowani wchodzą i śledzą co piszemy. Po namowach stwierdzili, że oficjalnie się tu pojawią. Poza tym można wynegocjować bardzo fajne rabaty. Żeby się za bardzo nie rozpisywać i Was nie zanudzać - bardzo fajny sklep i profesjonalną obsługą otwartą na propozycje, cenami lepszymi gdzie indziej. Godziny otwarcia mają też jakieś bardziej dostosowane - siedzieliśmy tam po 15 w sobotę i nic nie zanosiło się, że zamykane będzie.

A ja kupiłem tam sobie HJC R-PHA MAX.

 

i mała aktualizacja... okazało się, że kask ma problem z zamknięciem, szczęka nie domykała się dokładnie co zauważyłem jak chciałem pierwszy raz przetestować czepek. Chłopaki z motorwings`a stanęli na wysokości zadania. Okropna zawiozła im kask, naprawdę przejęli się sprawą, w ciągu kilku godzin naprawili wszystko, przetestowali porządnie jak w reklamie Zelmera ;) i widać było, że sytuacja ta była dla nich niekomfortowa.

Mam obiecane zniżki przy kolejnych zakupach z czego na pewno zamierzam skorzystać i niebawem Ich odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...