Skocz do zawartości

Kawasaki zx6r 2007r


Krystian2259

Rekomendowane odpowiedzi

Też się pochwalę. Oto moja Kawasaki zx6r z 2007 kupiona w maju 2019r. Przesiadłem się z litrowwgo Tuono na nią. Łatwość prowadzenia i hamulce w niej po prostu szokują, są mega ostre. Po 50km jak jechałem do domu myślałem sobie,, kur.. co ja kupiłem jakie to nie wygodne,, ale.po kilku dniach przyzwyczaiłem się do niej i nie zamienił bym teraz jej na żaden inny motocykl. 🤣

20190829_212100.jpg

20190713_174737.jpg

20191028_110850.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki plus że mało po mieście jeżdżę to nie mam takiej męki. Od 100km dobrze się jeździ i w miarę wygodnie jest. Podejrzewam że chodzi ci też o to że masz problemy z plecami. Też miałem takie problemy. Polecam gimnastykę pleców. Jak chcesz mogę ci kilka filmów podesłać .

Edytowane przez Krystian2259 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD rozbawiłeś mnie w uj. Nie mam problemów z plecami, bardzo aktywny ze mnie człowiek :) Pozycja jest strasznie niewygodna dla mnie. Moja historia zaczynała się od simsona>supermoto, a później naked(suzi gsr600). Nie wyobrażam sobie po prostu męczyć się na sporcie na przejażdżce, która ma sprawiać przyjemność :) Takie sprzęty zawsze widziałem w kategorii do jakiej zostały stworzone - torówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co tu będę dużo pisał, podoba mi się. Planowałem na ten sezon 636 z lat 03-04 ale fundusze nie pozwolą i będzie Z750, jednak chętnie bym się przysiadł sprawdzić jak leży w kroczu z moim wzrostem 😁

Edytowane przez TomekW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2020 o 10:40, TomekW napisał:

Co tu będę dużo pisał, podoba mi się. Planowałem na ten sezon 636 z lat 03-04 ale fundusze nie pozwolą i będzie Z750, jednak chętnie bym się przysiadł sprawdzić jak leży w kroczu z moim wzrostem 😁

Ile masz wzrostu? Jak sportem nigdy nie jeździłeś to będziesz na początku w małym szoku.  Ja mam 180 wzrostu i dobrze mi się jeździ.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem CBR 600RR 2008. Dobrze wspomniam. Pewnie znowu ją kupię i będzie na tor. Jeździłem nią również po Włoszech - Toskania i nie narzekałem na żadne bóle, kwestia poprawnej pozycji i techniki. Więc opinie co do wygody, ergonomi itp. o sportach polecam Krystian brać z dużym dystansem. Tym bardziej, że niektórzy jak się zarzekali, że sport jest fatalny i nie wygodny po zakupie zmieniali zdanie.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 173 cm. Ostatnie 2 sezony jeździłem CBR 600 f4 i nie było źle. Jestem ciekawy bo siedziałem na CBR 600 rr pc40 i byłem w szoku jak dużo niższy jest i mniejszy od f4, w związku z tym siedziało mi się świetnie. Co do pozycji, w f4 była znośna ale czasem plecy doskwierały, choć to nic w porównaniu z bólem pleców od usypiania dziecka 😂 Może raczej to był właśnie powód.

 

Edytowane przez TomekW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2020 o 11:33, Piuriel napisał:

Miałem CBR 600RR 2008. Dobrze wspomniam. Pewnie znowu ją kupię i będzie na tor. Jeździłem nią również po Włoszech - Toskania i nie narzekałem na żadne bóle, kwestia poprawnej pozycji i techniki. Więc opinie co do wygody, ergonomi itp. o sportach polecam Krystian brać z dużym dystansem. Tym bardziej, że niektórzy jak się zarzekali, że sport jest fatalny i nie wygodny po zakupie zmieniali zdanie.

Nie pisałem że jest źle.  Jak się wyjedzie z miasta nie jest źle. W maju wyjeżdżam pojeździć po Aplach na kołach. Tempomat już zamówiony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...