Jump to content

Się pomaga?

Rogal
 Share

Recommended Posts

Witajcie zacne koleżanki i szanowni koledzy!

Jest pod mega wrażeniem zaangażowania tak wielu ludzi w Moto Mikołaje. Stowarzyszenie z roku na rok robi coraz większą akcję z coraz większym rozmachem. Gratulacje!
Wiem, że pomoc jaką już dajecie, jest ogromna. Ale jeśli ktoś z Was, nadal ma możliwość przeznaczenia choćby "piątaka" na jakiś szlachetny cel, to bardzo proszę o małe/ogromne wsparcie dla mojej koleżanki, że szkoły średniej.
Justyna to świetna osoba, z kochającą rodziną, która boryka się z chorobą Wojtusia. Byłoby rewelacyjnie, gdyby rząd i NFZ mogli takie rzeczy refundować, ale póki co, Justyna jest zdana na ludzi dobrej woli.
W imieniu swoim i mojej koleżanki, proszę o wsparcie dla Wojtusia, aby mógł żyć i rozwijać się normalnie. Aby dzięki specjalistycznemu rowerkowi do rehabilitacji, mógłby kiedyś wsiąść na motocykl :D A przynajmniej nic go nie ograniczało by to zrobił....
Z góry dzięki, Rogal.

https://www.siepomaga.pl/wojtek-redzynia?fbclid=IwAR21feizpTLHBfUAA0qlXMC6WSTgWzTfW4CC6uixBFmpWf4fZIkb1_BJiXY

wot.thumb.jpg.fedb4fa9106f8c1d5c547984e0fa35a1.jpgwojt.jpg.ccbe0847f01ef5a1a63a2275b7b330e6.jpg

Edited by Rogal
Dodanie zdjęć (see edit history)