Skocz do zawartości

Taras Świeżak Pyta..


Taras

Rekomendowane odpowiedzi

Koniecznie mnie korci, żeby coś do mojej Hondy dokupić.Pomyślałem, że może na początek kupie sobie spacerówki, może oparcie dla kierowcy.Ale może to nie ma sensu?Jaka jest przydatność takich dodatków?Honda VT750C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemik z wgramoleniem się na furę

Prosta odpowiedź, przekonałeś mnie.W moim wieku i z moją gibkością oparcie mogę sobie darować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spacerówki możesz nabyć... na trasie się przydają :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to zastanów się jak ubrać laleczkę biorąc pod uwagę to:Czy Będziesz jeździł w dłuższe trasy czy też raczej "dookoła komina"?Sam czy w duecie?Czy ma to być pełne ubranko czy raczej minimalistyczne podejście?Nie wiem co już na niej masz.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacerówki- dobra rzecz (zwłaszcza przy długich przelotach). Z innych rzeczy.... eee... szyba ? Jeśli chcesz jeździć powyżej 100 (wcale nie oczywiste przy chopperach) to mocno pomaga. Może skórzane ochraniacze na gmole (wtedy jest szansa że nie porysują się przy- odpukać- stłuczce) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to zastanów się jak ubrać laleczkę biorąc pod uwagę to:

Czy Będziesz jeździł w dłuższe trasy czy też raczej "dookoła komina"?

Sam czy w duecie?

Czy ma to być pełne ubranko czy raczej minimalistyczne podejście?

 

Nie wiem co już na niej masz.

 

Wprawdzie motorek jest już prawie ubrany (chyba), takiego go kupiłem, ale chcę coś od siebie zrobić.

Na razie jeżdżę po trójkącie, Stróża, Tuszyn, Pabianice, czyli w dookoła komina. Niebawem zaczną się dłuższe wycieczki.

Udało mi się, po licznych podejściachm, namówić żonę, już jeździmy razem.

Dlatego z oparcia rezygnuję.

Myślę o spacerówkach i light barach. Na te ostatnie jestem zdecydowany, tyle, że chciałbym je kupić i dać komuś do zamontowania.

Szukam także firmy, w której mógłbym serwisować motor i ewntualnie doposażać w dodatkowe akcesoria.

A tak wygląda moja oblubienica!

https://picasaweb.google.com/taran1956/HondaVT750CRC50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras a Ty nie jestes czasem moj sasiad?? tak po blachach patrze ;)

za dzien, dwa odbieram swojego sprzeta po regulacjach od Jakubka to mozemy sie umowic na jakis wspolny wypadzik po okolicy jesli bedziesz mial czas i checi.

 

a co do serwisu, to czytajac forum pewnie zauwazyles ze wielu poleca Kube z Drewnowskiej w Łodzi, a w Pabianicach slyszalem duzo dobrego o Michale z Konstantynowskiej http://www.motocykle-pabianice.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras a Ty nie jestes czasem moj sasiad?? tak po blachach patrze ;)

za dzien, dwa odbieram swojego sprzeta po regulacjach od Jakubka to mozemy sie umowic na jakis wspolny wypadzik po okolicy jesli bedziesz mial czas i checi.

 

a co do serwisu, to czytajac forum pewnie zauwazyles ze wielu poleca Kube z Drewnowskiej w Łodzi, a w Pabianicach slyszalem duzo dobrego o Michale z Konstantynowskiej www.motocykle-pabianice.pl | Serwis, sklep i komis motocyklowy - łódzkie

 

Chyba nie, widzę, że jesteś z Pabianic, ja rezyduję na ul. Kolumny w Łodzi, ale od kilku dni bywam prawie co dziennie w Pabianicach, tak jak pisałem wcześniej, Pabianice

leżą na mojej teraz uczęszcznej trasie. Bo muszę powiedzieć, że wiele lat nie jeździłem i teraz ostro sobie trenuję po okolicy.

A swoją drogą, to kiedyś albo się spotkamy na jakimś zlocie, albo i razem pojedziemy. Pierwej trochę potrenuję.

Co do mechanika to pewnie do Kuby pojadę.

Te Pabianice też nie są dla mnie daleko, więc może i do nich zawitam.

Tak czy siak, dziękuję za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobita się na oparcie uparła. Twierdzi że się boi że do tyłu spadnie.

Spacerówki to fajny patent polecam, mam i chwalę sobie bo mi wygodnie.

Nawet nie myślałem o lb jakoś mi nie pasują do całej wizji.

 

PS: ładna laleczka.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, kupiłem i zamontowałem:

 

1. Spacerówki

2. Light Bars

 

Z tych pierwszych jestem bardzo zadowolony, w ostatnim czasie pokonałem kilka długich tras, po spokojnych drogach.

Spacerówki bardzo się przydały, dały mozliwość rozprostwania kolan, generalnie polecam panom powyżej 50.

 

Te drugie? Nie mam pojęcia czy mi są potrzebne, czasami je zapalam, czasami nie. Fakt, jeżdżę tylko w dzień.

Na pewno zmieniły wygląd motoru. Czy jest ładniej? To też rzecz gustu. Podsumowując, moja opinia dla LB jest neutralna.

 

Z oparcia dla kierowcy zrezygnowałem.

 

pozdrawiam

taras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras, jak chcesz spacery na zamówienie robione, z kwasówy, to daj znać, bo ostatnio właśnie robie na warsztacie i zbroimy motocykle między innymi...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Honda VT 750.

Kilka zdjęc przed założeniem light bars i po.

pozdrawiam wszystkich co czekają na wiosnę.

Taras


Honda VT 750.

Kilka zdjęc przed założeniem light bars i po.

pozdrawiam wszystkich co czekają na wiosnę.

Taras

https://picasaweb.google.com/105363543381444379655/HondaLight?authkey=Gv1sRgCNSmzZ_UgKq_oQE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

 

Regis a macie wyginarke ? potrzebował bym wygiąc rury o fi 54mm  

 

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...