Jump to content

Carlos

carlos
 Share

Recommended Posts

Cześć,

w tym roku zrobiłem prawo jazdy na kategorię A (zdałem za pierwszym razem!) ale już w ubiegłym sezonie ćwiczyłem 125tkę. Przez parę miesięcy jeździłem Yamahą YBR 250.

Teraz cieszę się jazdą Hondą CBF 600 SA. Myślę, że przy tym motocyklu zostanę (przynajmniej na razie :)

Mieszkam w powiecie pruszkowskim, więc do Łodzi mam niedaleko. Mam nadzieję poznać na tym Forum ludzi dzielących moją pasję, może spotkać się, może wzbogacić swoją wiedzę o Wasze doświadczenia.

Pozdrawiam

Sławek

Edited by carlos (see edit history)

EL-o

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie! Szkoda że kończy się sezon i pewnie nie ma w planach na najbliższy czas żadnych spotkań czy innych imprez. Słyszałem jednak, że spotykacie się w mieście. Może więc może w jakiś cieplejszy weekend lub już na wiosnę przetrę szlak do Łodzi :) Tymczasem pozostaje eksplorować Forum. Szukałem postów dotyczących Hondy CBF 600SA ale nie znalazłem. Czy są tu posiadacze tego modelu? Jest w Internecie sporo materiału o CBF600 ale albo są to modele gaźnikowe albo różniące się od mojego. Tak więc zawsze trzeba liczyć się z różnicami. Może powinienem założyć taki wątek?

• 2 weeks later...