Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Sign in to follow this  
MOTORWINGS

To już 10 LAT MOTORWINGS!!!

Recommended Posts

MOTORWINGS

To już 10 lat Motorwingsa!!! Dziękujemy Wam bardzo, że byliście przez cały ten czas z nami. Postanowiliśmy uczcić tę okazję dwojako:

1. Przez cały listopad będą obowiązywały w naszym sklepie naprawdę mega okazje cenowe. Sprawdzicie je, aktywując na stronie www.motorwings.pl kod: motodekada, oraz przeglądając kategorię: wyprzedaż. Rabaty są naprawde srogie, także warto skorzystać, bo pojechaliśmy po bandzie :P Oczywiście najchętniej zapraszamy Was do naszego salonu stacjonarnie, bo fajnie zawsze pogadać osobiście zwłaszcza, że z niektórymi z Was znamy się już prawie dekadę.

2. W sobotę 16 listopada na terenie Motorwingsa odbędzie się impreza motocyklowa, aby uczcić to wydarzenie. Na początku przyszłego tygodnia opublikujemy atrakcje na naszym fanpage'u fb https://www.facebook.com/events/1307712866019064/ oraz oczywiście tutaj na forum. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas tego dnia, abyśmy mogli razem świętować. Zapraszamy!

rozmiar 2.jpg

10lat.jpg

hubert

No to wszystkiego naj od tych skromnych, z którymi zawsze fajnie pogadać:cheers:

Pamiętam jak, lata temu, kupiłem u Was swój pierwszy "profesjonalny" strój na moto:biggrin:

Pzdr

• Lubię to 1

MOTORWINGS
17 minut temu, hubert napisał:

No to wszystkiego naj od tych skromnych, z którymi zawsze fajnie pogadać:cheers:

Pamiętam jak, lata temu, kupiłem u Was swój pierwszy "profesjonalny" strój na moto:biggrin:

Pzdr

Dzięki wielkie Hubert, wpadnij do nas 16 listopada na tort i nie tylko! 😎

Michallica

Gratulacje!  Jestem z wami od samego początku

Życzę kolejnych dekad i sukcesów - zawsze miło wpaść pogadać - tylko żeby czasu było więcej:-)

Jeszcze raz sto lat!