Skocz do zawartości

Kupię motocykl sport lub cruiser, bo ber


setool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

w związku tym, że już po sezonie to należy przygotować się do kolejnego. Kupię najchętniej od motocyklisty sprzęcik na kolejny rok. Mam na oku Yamahę FZ6, Suzuki GSX-R czy Suzuki VZ 800. Generanie jeśli sport to minimum 600 ccm3, a cruiser 800cm3. W tym roku ktoś sprzedawał fajną maszynę na forum Triumpha ST 1050, bodajże Karpiu - pozdrawiam. Niestety już po ptokach. Temat nie na już. Na spokojnie. Cena do 10tys. Tyle w skrócie. Oczywiście jeśli cena będzie wyższa i model inny ciekawy mający w sobie to coś to jestem otwarty na propozycje. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do Liberty Motors na Dąbrowskiego. Tam mają chyba zdrową FZ8 akurat chyba jeszcze, jednak w wyższym budżecie. Mimo to warto tam zajrzeć, bo mają też inne używki a jak nie to też pogadasz z @kosmaty, który tam pracuje i zna wszystkich więc może coś podpowie :D

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info. Przejadę się tam w weekend. Niestety specjalista z działu używek nie odpisuje na maile.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śmiej się śmiej.

Znajomek ma od 4 lat Vstroma ubranego do turystyki a zrobił 2300km..

Jest pierwszym właścicielem

 

Także zdążają się małe przebiegi.

 

Boso, ale w ostrogach

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NIKT napisał:

Jest pierwszym właścicielem

I tutaj padają magiczne słowa "pierwszy właściciel".

Jeśli motocykl ma przebieg 2300km to będzie kosztował tyle samo co inne moto z tego rocznika?

Zobaczcie tak dla siebie wg przebiegu ile kosztują moto na mobile.de, a ile na allegro czy otomoto i porównajcie też przebiegi dla tych samych roczników.

Ale nie był zakładany wątek by gdybać o handlarzach czy innych użytkownikach ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jeśli motocykl ma przebieg 2300km to będzie kosztował tyle samo co inne moto z tego rocznika?


Zawołał za niego ok 2 tys więcej, a itak dzwonili gderacze że "drogo" albo "licznik cofany" czy przedstawiali mu wyliczenia ile się robi rocznie motocyklem kilometrów...

To tak jakbyś chciał odzyskać cenę całego założonego majdanu sprzedając motocykl - ubrane a golasy to różnica rzędu 2-3 tys a majdanu na nim często za 7-8 tys.
Dlatego coraz częściej ludzie "rozbierają" motocykle z dodatków i sprzedają je osobno. Mówię o moto 2014+ jak patrzę na klubie co chłopaki sprzedają.

A wątek o handlarzach już jest.

Boso, ale w ostrogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem kilka ofert, nieco nadszarpną budżet ale trudno. Proszę doświadczonych forumowiczów o opinie. Ewentualnie jeśli z nowych to KTM Duke 390 jest za 20800. Z tym, że na wzrost 186cm nie wiem czy się nadaje. Chociaż przymierzałem się i wydaje się ok.

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cb-650f-abs-salon-pl-i-wl-bezwypadkowy-aso-fv23-ID6Cq75T.html#584b8ff206

https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-vz-vzr-800-intruder-salon-pl-kufry-boczne-ks-serwisowa-ID6Ax6aA.html#17db796083

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-xvs-xvs950a-salon-polska-pierwszy-wlasciciel-serwis-yamaha-ID6CFV3d.html#0605a836a7

https://www.otomoto.pl/oferta/kawasaki-z-a2-ID6CzHCm.html#db9b688078

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-vt-vt-750s-salon-pl-aso-2-wlasc-shadow-ID6BmJZk.html#584b8ff206

Co myślicie zwłaszcza o choperach? XVS tej niebieskiej?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę dziwne zestawienie. Może najpierw się zastanów co Ci w duszy gra? Czy chcesz sobie jeździć pyrkoląc 80-100km/h na cruiserze czy chcesz jeździć z zacięciem sportowym, ze tak to ujmę. Proponowane przez Ciebie motocykle mają różne charaktery i trudno je porównywać ( chociażby Kawasaki Z z Hondą Shadow ). Łączy je jedno. Mają dwa koła i silnik :) 

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trochę dziwne zestawienie. Może najpierw się zastanów co Ci w duszy gra? Czy chcesz sobie jeździć pyrkoląc 80-100km/h na cruiserze czy chcesz jeździć z zacięciem sportowym, ze tak to ujmę. Proponowane przez Ciebie motocykle mają różne charaktery i trudno je porównywać ( chociażby Kawasaki Z z Hondą Shadow ). Łączy je jedno. Mają dwa koła i silnik  

Ale nie chodzi o porównanie. To są moje propozycje zakupu. Jestem zdecydowany w stronę cruiserów i choperow, ale nakeda nigdy nie miałem. Ktoś coś słyszał o firmie VCruiser? Mają salony w całej Polsce. Jak często powinno się wymieniać pas napędowy? Teoretycznie co 20k km, a z latami jak jest?

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stan pokrywa się z opisem to bym jechał oglądać. Pierwszy właściciel, polska maszyna, mały przebieg - same pozytywy. (Chodzi mi o XVS, ale Ztka też niczego sobie).
Poza motocyklem, z tego co wystawiłeś sam nie wiesz jakiego moto szukasz. Polecam Ci przejechać się każdym, na którego masz ochotę. Charakterystyka pracy każdego silnika + pozycja wymusza na kierowcy inną jazdę. Nawet w obrębie tej samej klasy naked vs naked. Już nie mówiąc o tym, że zależy do czego Ci moto potrzebny i czego od niego oczekujesz :)

Edytowane przez Munga (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się umówiłem w pt. A po kilku godzinach zadzwonili do mnie, że zamknięty salon będzie z przyczyn od nich niezależny. Dziwna sprawa. A czy ktoś coś wie o tym sprzęcie w liberty?

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-xvs-950-midnight-star-ii-wlasciciel-niski-przebieg-ID6CHXzo.html#683b8b1f2e

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat można zamknąć. Kupiono Sv650X. Mam od razu pytanie, czy lusterka powinny być nie do ruszenia? Nie wiem czy są tak skręcone i trzeba je za każdym razem odkręcać i dokręcać czy np. po prostu ktoś za mocn dopieprzyl?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...