Skocz do zawartości

Trener personalny dla tłuściocha - jakie ceny.


JAREK-XJR

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie proszę z jakim kosztem wiązać się może trening/treningi z trenerem personalnym?

Nie jestem celebrytą więc nikt z ludzi świata szoł biznesu - pisownia celowa - to być nie musi.

Chciałbym aby nauczył mnie ów trener jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, jak je rozkładać na partie mięśni, ilość powtórzeń i serii itp. itd.

Mogą być północne rubieże Łodzi, nie musi to być sama Łódź, co zapewne ma wpływ na ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zglosic sie do klubu Evergym na Sienkiewicza 100. Pracuje tam wielu trenerow, mam nadzieje, ze ktos ci przypasuje. Maja duzo klientow wiec sadze, ze nie prowadza szoł biznesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku - o jakim tłuściochu ty mówisz? Zaraz wpędzisz mnie w kompleksy.

co do treningów to jest to koszt ok 100 - 150 zł / 60 min - zwykle 2- 3 treningi wystarczą do przekazania tej wiedzy i niwelacji błędów.

Co do miejsca to paru znajomych było w FitFabric 2.0 (stara alma) i byli zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo obrażać i wychwalać.

Z moich obserwacji z siłowni wynika, że są 2-3 typy trenerów.

1. Trener z kwitami po szkole (nie kursach) i na zajęciach miał anatomię skupiająca się min. na układzie kostnym i mięśniowym i z tego też miał zaliczenia - jak na studiach lekarskich. Dodatkowo dietetyka, rehabilitacja, suplementacja (nie mylić z koxem) i wiele innych dziwnych rzeczy.
Znałem jednego (urodziło mu się dziecko i chwilowo wypadł z obiegu) - nawet dobierał ćwiczenia aby korygować przy okazji nabyte wady postawy polegająca min. na opuszczonej łopatce, o zgarbionych plecach nie wspomnę.
Jest wymagający i jak zepniesz d*pę i się nie obsrasz,a dodatkowo masz dużo samozaparcia to sporo można zdziałać.

2. Trener po kursach.
Dają radę i mają przygotowanie praktyczne i teoretyczne. Sporą część wiedzy mają z bardzo okrojonego materiału, ale występuje u Nich coś takiego jak - samodoskonalenie i samokształcenie.

3. Samozwańczy trener będący kolesiem chodzącym na siłownię, który uznał że jak ma koszulkę "trener" to może uczyć innych.

Sorry bardzo ale jak szczupla laska z fajna figurą, która się do niego zapisała mówi mu, że nie jest w stanie dziennie wpompować w siebie tyle żarcia ile Jej rozpisał, na co On stwierdza "idź do apteki i kup sobie apetizer"... Serio ??!!

Albo jak podnosi podopieczny ciężary na "wolnych" ten go nie ruga za krzywe plecy, zły chwyt, nadgarstek przekrzywiony i nie rwanie nogami z ziemi itd. tylko patrzy sobie w telefon...

Albo ledwo się spotyka z podopiecznym i odrazu na maszyne.. a rozgrzewka? Rozciąganie ścięgien ? Rozgrzanie stawów ? Co będą dostawały po d*pie na tej konkretnej maszynie ?

Po wykonanej serii cwiczenia rozluźniajace miesnie, stawy i ścięgna widok niespotykany..
I takie akcje widywałem najczęściej...

O osobie z otyłością, której "trener" każe biegac nie wspomnę... Kolana ma sobie zniszczyć w gratisie i okuleć? I tak są już przeciążone...

Więcej mnie nauczyli w podstawówce na WF bo tam chociaż orbitki były wkolo sali i ćwiczenia rozciagajaco-rozgrzewajace na początku zajęć.. A na końcu ćwiczenia wyciszające...

CCC - Cena Czyni Cuda, ale zdrowie ważniejsze.

Boso, ale w ostrogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze w mniejszosci trenerzy, ktorzy zajmuja sie tez fizjoterapia. Mam okazje chodzic do takich. Czasem naprawia wiecej niz niejeden lekarz i non stop zwracaja uwage.

A, czasem warto wziac trening w 2 osoby plus trener, koszt jest nizszy, a niektorym razniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...