Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Chmielu

Wyciek z gaźników

Recommended Posts

Chmielu

Witam,

Pacjent to Gsx 600f z 1993.

Wczoraj wymieniając linkę od ssania złamałem jednym wężyk paliwa (ten z prawej strony kranika), wymieniłem i niby ok.

Niestety dziś rano pojawił się wyciek paliwa na gaźnikach, pomyślałem że przy wymianie jednego wężyka uszkodziłem drugi i stąd wyciek więc wymieniłem i drugi, znów niby spoko.

Wracając jednak z wioski do domu moto zaczęło przerywać jakby benzyny było mało, zalałem i dalej w drogę. Po przejechaniu ok 10km moto zaczęło przerywać i gasnąć na wolnych obrotach a na gaźnikach 3 i 4 pojawił się wyciek paliwa.

Postanowiłem wrócić na wioskę i tam zostawić moto, jednak po kilku km moto prychneło, kichnęło i zaczęło jechać normalnie, tak że udało się wrócić do domu ok 60km.

Jak na razie wyciek ustał ale zastanawiam się co to może być i skąd paliwo na gaźnikach, czy coś mogło się przytkać i przelało gaźnik? Czy szukać przyczyny gdzieś indziej?

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

jaszczomb

zobacz, czy ci się węże paliwowe nie rozszeżają pod wpływem temperatury, miałem podobne objawy i pomogły skręcane opaski, zamiast zwykłych zaciskowych

Chmielu
zobacz, czy ci się węże paliwowe nie rozszeżają pod wpływem temperatury, miałem podobne objawy i pomogły skręcane opaski, zamiast zwykłych zaciskowych
Wtedy miałbym paliwo na wszystkich 4 gaźnikach a było tylko na dwóch bo oba węże paliwowe wymieniłem. No i ciekłoby cały czas dopóki by nie spadła temp, a jednak zrobiłem ok 60km.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka