Skocz do zawartości

Twierdza Modlin - Wycieczka


piyok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

podrzucam temat do zorganizowania przez kogoś chętnego wycieczki do Modlina w celu zwiedzenia tamtejszej twierdzy, najdłuższego budynku w europie zanim rozbiorą go całkowicie lub ktoś go w końcu kupi i przerobi na hotel.

Ze względu na brak czasu nie mogę sam zająć się zorganizowaniem wycieczki tj, określeniem terminu, zebraniem chętnych (im więcej tym taniej wychodzi przewodnik), zamówieniem przewodnika, itp., itd.

To mogłaby być bardzo przyjemna wycieczka w którąś sobotę lub niedzielę.

Droga do pokonania to około 300 km do Modlina i z powrotem.

Czas zwiedzania to około 3h.

Szczegóły pod linkiem:

http://www.twierdzam...owane_-_dorośli

 

Trochę więcej opisu pod linkiem:

http://poznajpolske....2221,page1.html

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróżowanie w czerwcu po naszym pięknym kraju może być nieco utrudnione przez finały EURO. Nie wszyscy kibice zdają sobie sprawę z tego, że u nas nie ma "normalnych" dróg i pewnie Ci nieświadomi przyjadą samochodami. W lipcu chyba też bym się pisał na taki wypad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy piszą lipiec, to ja nie chcę tutaj forsować czerwca, który zdecydowanie lepiej by mi pasował. Proszę tylko, zróbmy to 7 lub 8 lipca bo chętnie bym pojechał, a 1 lipca wracam z BikeIsland a 15 jadę na urlop na mazury: kajaki + rowery cały tydzień.

 

Przy okazji - zapraszam chętnych ze mną! Bierzcie kobiety, znajomych, mamy i dzieci i płyniemy! :biggrin:

Cena spływu 485zł za całość (bagaże, namioty i inny bajzel wozi nam Jeep do następnego checkpointu), do tego trzeba doliczyć oczywiście wyżywienie i dojazd. W cenie 1 albo 2 ogniska, nie pamiętam. Tutaj link:

http://www.splywy.pl...nia-program.htm

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wpisywać się z ewentualnym terminem, koszta przy 10 osobach to coś kolo 35zł przewodnik plus wejscia na baszty itp od osobyto zaczynam1)Dzejdzej (Pn-Pt), (Sb-Nd) 1-8 Lipiec

:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wpisywać się z ewentualnym terminem, koszta przy 10 osobach to coś kolo 35zł przewodnik plus wejscia na baszty itp od osobyto zaczynam

1)Dzejdzej (Pn-Pt), (Sb-Nd) 1-8 Lipiec2) Dani_recens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Dzejdzej (Pn-Pt), (Sb-Nd) 1-8 Lipiec2) Dani_recens3) Aidekk + plecaczek (tylko 6-8 lipiec, tydz wcześniej czy tydz/dwa później terminie odpadamy)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak aby wycieczka sie odbyła z przewodnikiem w normlanych kosztach to potrzebujemy 10 osob. cena 250zl grupa do 10 osob zawiera 3 godzinne zwiedzanie twierdzy do tego należy jeszcze doliczyć 9zł od osoby za zwiedzanie: wieży, cytadeli, i fortu pomiechów. koszt calkowity zwiedzania przy 10 osobach 34zł/osoba. Odległość 300km.

 

1) Dzejdzej (Pn-Pt), (Sb-Nd) 1-8 Lipiec

2) Dani_recens

3) Aidekk + plecaczek (tylko 6-8 lipiec, tydz wcześniej czy tydz/dwa później terminie odpadamy)

:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz te informacje o zwiedzaniu?.. W tamtym roku bylem w twierdzy i przysłowiowo pocałowałem klamkę. Na bramie wisiał napis na sprzedaż i tyle. Niedługo będę przejeżdżał w okolicy więc jak jest czynna to chętnie się wybiorę (dołączę do jakiejś grupy). W lipcu niestety nie mogę

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich meila i odpisali ze spoko ;) tylko podac kiedy i ile osob

a widzisz... my pojechaliśmy w ciemno więc może dlatego nic nie wyszło ze zwiedzania

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak aby wycieczka sie odbyła z przewodnikiem w normlanych kosztach to potrzebujemy 10 osob. cena 250zl grupa do 10 osob zawiera 3 godzinne zwiedzanie twierdzy do tego należy jeszcze doliczyć 9zł od osoby za zwiedzanie: wieży, cytadeli, i fortu pomiechów. koszt calkowity zwiedzania przy 10 osobach 34zł/osoba. Odległość 300km.

 

 

1) Dzejdzej (Pn-Pt), (Sb-Nd) 1-8 Lipiec

2) Dani_recens + plecaczek

3) Aidekk + plecaczek (tylko 6-8 lipiec, tydz wcześniej czy tydz/dwa później terminie odpadamy)

 

Poprawiam, jadę z plecakiem więc już dodatkowa osoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez chętnie pojedziemy. Generalnie terminy nie są dla nas żadnym problemem.Być moze skocze na ten BikeIsland, więc wtedy wole 6-8, ale inny termin także nie stanowi problemu.Ja oczywiście z plecakiem, także dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...