Skocz do zawartości

Jazda Slalomem


krzycho

Rekomendowane odpowiedzi

tzn mozna tylko z lewej :riding:

W naszym pięknym kraju możesz wyprzedzać z prawej :)Musi być spełniony warunek;W terenie zabudowanym droga min. 2 pasmowa ( w tym samy kierunku )Poza terenem zabudowanym droga min. 3 pasmowa ( w tym samy kierunku )Tak mi mówili na kursie niespełna rok temu.Panowie policjanci może uznali to za stwarzanie zagrożenia i Cię zatrzymali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie na swoim pasie możesz robić co dusza zapragnie, jednak niczego co można podpiąć pod w/w "stwarzanie zagrożenia" raczej nie powinniśmy uskuteczniać. Slalomik często jest nazywany "Grzaniem opon" :decayed: i wiem, że policjanci tego nie lubią.Mateusz zapomniał jeszcze do kompletu dodać jezdni jednokierunkowej i wyprzedzanie pojazdu który skręca w lewo. I najważniejsze, tylko na drogach z wyznaczonymi pasami ruchu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ze w wielu pseudo szkołach za wiele się nie dowiesz :sad2:.W ramach własnego pasa moim zdaniem nie powinni się czepiać. Zawsze możesz powiedzieć ze wymijasz nierówności ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chodzic na kursy na prawko :smile: wystarczy zalogowac sie na forum i wiecej dowiedziec niz na kursie :P

Znajdź mi łódzką szkołę, która mnie zatrudni za godziwą stawkę to zdawalność w łódzkim WORD wzrośnie o połowę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi łódzką szkołę, która mnie zatrudni za godziwą stawkę to zdawalność w łódzkim WORD wzrośnie o połowę...

Znajdź mi łódzką szkołę, która mnie zatrudni za godziwą stawkę to zdawalność w łódzkim WORD wzrośnie o połowę...

hmm ale zdawalnosc na moto w lodzkim wordzie to wysokie jest chyba z 80% :Dto co bedzie 120>??
:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że jak się będą chcieli przy... czepić to zrobią to niezależnie od tego czy jest przepis czy nie. Taki pomysł (nie wiem czy dobry)- może napiszmy- jako forum- maila do łódzkiej komendy z prośbą o wyjaśnienie tego rodzaju postępowania i przejrzystą wykładnię przepisów ORAZ wskazówkę co w takiej sytuacji robić (jeśli zatrzymujący policjant ewidentnie "czepia się"), wspominając że do adresatów dodajemy redaktorów polskich magazynów o tematyce motocyklowej ? Przynajmniej będą musieli się pogimnastykować "jak wytłumaczyć złośliwą upierdliwość swoich pracowników"- to też coś warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!?? Gdzie to można znaleźć?

wiesz kiedys trafilem na strone spróbuję ja gdzieś wyszukać i było ze zdawaloność z łodzkich autoszkół na kat A to tak 70-80%%
:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako forum- maila do łódzkiej komendy z prośbą o wyjaśnienie tego rodzaju postępowania i przejrzystą wykładnię przepisów

Pytanie czy jak tylko zwrócili uwagę, że tak nie powinien to czy warto temat bardziej rozdmuchiwać.Dyskusje jak nie chcą cię ukarać tylko pogadać w zasadzie tylko pogorszą sprawę. A mandatu zawsze możesz nie przyjąć. Sądy są bardziej łaskawe ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Moim zdaniem jest to dopuszczalne. Myślę że skoro byłoby inaczej na pewno dostałbyś mandat. Wtedy mielibyśmy możliwość odpowiedniego poprowadzenia tematu jak proponował Rado. Moglibyśmy się odnieść do mandatu, a nie do twierdzenia policjanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ridrick- absolutna racja, nie chodziło mi o to żeby próbować "wyciągać konsekwencje" (bo wtedy ktoś mógłby dostać po d*pie- albo policjanci albo pytający), bardziej o ... jak to nazwać... zwrócenie im uwagi na to, że na głupich nie trafiają i że to co mówią/ robią nie znika "ot tak sobie"." Oczywiście panie władzo, zastosuję się. Czy byłby pan tak uprzejmy i zechciał mi podać do którego konkretnie przepisu z kodeksu drogowego odnosi się pańskie pouczenie ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Oczywiście panie władzo, zastosuję się. Czy byłby pan tak uprzejmy i zechciał mi podać do którego konkretnie przepisu z kodeksu drogowego odnosi się pańskie pouczenie ?"

haha on pewnie powie yyyyyyy ale ma pan głośny wydech chyba zbadamy :biggrin:
:doofywave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jechałeś sam - w pobliżu nie było aut to powinieneś jechać skrajnym prawym pasem :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...