Skocz do zawartości

Gdzie ubezpieczyc motocykl?


Pytloczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

właśnie zostałem posiadaczem CBR-ki, jest to mój pierwszy motor i zastanawiam się gdzie go ubezpieczyć żeby było jak najkorzystniej. Może pomożecie bo przeglądałem kilka ofert ubezpieczeń ale jakoś średnio to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencja Opiekun. Ul. Żurawia 7/9, idź do Macieja Michalaka, możesz powiedzieć, że z polecenia łysego Jarka od czarnej Hondy, będzie wiedział :-) znajdzie Ci coś w sensownej cenie

Wysłane z mojego CLT-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najlepiej wybierz się do jakiegoś punktu, w którym  mają wiele firm ubezpieczeniowych i na miejscu powinni Ci doradzić w jakiej firmie będzie najkorzystniejsze ubezpieczenie jeśli chodzi o warunki. Na miejscu powinni Ci to porównać.

Ewentualnie zorientuj się czy ubezpieczeń nie ma Twoj bank.Często przy okazji posiadania konta w danym banku, można wykupić sobie dodatkowo ubezpieczenie i to o wcale nie takich głupich warunkach ubezpieczenia.  https://konto-w-banku.pl

Edytowane przez Edkow (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W przypadku ubezpieczenia OC nie ma co się zbyt długo zastanawiać, tylko wybrać możliwie najkorzystniejszą opcję w danym momencie. Kwestie związane z ubezpieczeniem OC reguluje ustawa o OC. Zapisane są tam kwoty gwarancyjne, poniżej których towarzystwa ubezpieczeniowe nie mogą za bardzo zejść.

W związku z tym, skoro zostało to zadekretowane prawnie, to nie ma się za bardzo nad czym zastanawiać, tylko wybrać możliwie najkorzystniejszą opcję.

Proponuję sprawdzić jeszcze jak coś np tutaj pod linkiem: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-motocykla/kalkulator

 

Edytowane przez andmst (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w motorach nie ma takiej konkurencji we firmach. Najczęściej i tak wychodzi najtaniej choć drogo w PZU.  Ale broker może znajdzie jakieś promocje dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można (żeby nie było że kryptoreklama, jeśli nie to sorry) broker ubezpieczeniowy pani Anna Szuty, zadzwoń w godzinach 10-18 nr tel: 533 644 445 a najlepiej podjedź: Łódź ul. Grabieniec 28 w małym Carrefour.

Od lat ubezpieczam auta, moto i mieszkanie. Co roku sorawdzam też innych brokerów, ale pani Ania zawsze ma najbardziej korzystne warunki czy ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...